Бродилка поні в Еквестрії

Ігри дівчата Еквестрії

 Гра створи свою поні  Розмальовка Май Літл Поні  Креатор поні
 Створи свою поні Розмальовка Май Літл
Поні
 
 Креатор поні

Гра бродилка поні в Еквестрії

Поні Сансет Шиммер вкрала дорогоцінну корону у Твайлайт Спаркл та пройшла крізь портал в дзеркалі. Твайлайт та інші поні попрямували за злодійкою. Маленькі поні миттєво перетворилися у дівчаток та потрапили до країни Еквестрія. Вони забули своє минуле життя, тільки випадкова фотографія допомогла нагадати все. Подругам знову потрібно об'єднатися, щоб позмагатися за корону на шкільному танцювальному конкурсі.

Як грати у Бродилку поні в Еквестрії

Гравець керує поні Твайлайт Спаркл, блукає школою, знайомиться з дівчатками та допомагає їм. Для пересування героїні натискайте стрілки вліво-вправо, вгору – для стрибка, пробіл для взаємодії з іншими героями бродилки. Esc – пауза.
Онлайн гра містить 5 рівнів пригод, кожен з яких наближає Твайлайт до заданої мети. Щоб допомогти ученицям, шукайте та збирайте предмети або роздавайте їх на прохання подруг. Залучайте сторонніх підлітків, щоб створити великий резонанс навколо виступу дівчат.
Успішні дії гравця в цій бродилці за обмежений час, дозволять поні повернути корону. Не забудьте подивитися нові ігри з дівчатами Еквестрії.