Створи свою поні

Ігри дівчата Еквестрії

 Райдужний рок дівчаток Еквестрії  Гра Одягалка поні з Еквестрії  Гра Манікюр поні Пінкі Пай
Райдужний рок
дівчаток Еквестрії
 
Одягалка поні з Еквестрії  Манікюр поні Пінкі Пай 

Гра створи свою поні

Діти добре знають як виглядають персонажі ігор Май Літл Поні, але як бути якщо фантазія малює нових героїв. Для цих цілей створено потужна та багатофункціональна гра Створи свою поні 3D. З її допомогою будь-яка дитина здатна створити власного ручного поні. Об'ємне зображення дозволяє оглянути вихованця з різних боків. Надзвичайний набір можливостей зберігається на панелі з правої частини екрана гри. Задумайтеся над тим, як зробити найнезвичного поні в світі.
Гра Створи свою поні запросто дозволяє змінювати розмір, ширину та висоту поні, додає безліч анімацій. Колір шкіри настроюється у відповідності з побажаннями гравця для кожної окремої деталі. Аксесуари для конячки легко знайти в однойменній вкладці. Риси обличчя трансформуються під дією десятка ігрових повзунків. Для того, щоб оцінити зміни – посуньте повзунок, а потім відпустіть – тільки тоді ви зможете побачити зміни. На тіло поні можливо нанести до восьми наклейок з приємними зображеннями.
Ознайомлення з усіма функціями поні редактора 3D займе багато часу, але кінцевий результат того вартий. Гравці зі всієї України збираються на сайті, щоб випробувати свої сили.