Дівчата Еквестрії — Черілі в стилі Рок

Ігри дівчата Еквестрії

 Ігри Рейнбоу Деш  Ігри Твайлайт Спаркл  Поні Еплджек
 Рейнбоу Деш  Твайлайт Спаркл  Поні Еплджек

Гра Дівчата Еквестрії — Черілі в стилі Рок

Наша прекрасна героїня гри – дівчата Еквестрії — Черілі в стилі Рок у своєму далекому минулому була вчителькою та виховувала маленьких поні. А коли вона дивним способом перетворилася у людську істоту, вона стала ще більш відповідальним та принциповим педагогом. Але коли вона відправляється на дівчачий вечір до своїх подружок, то зовсім змінює свій стиль одягу.
Ось і сьогодні на неї чекає вечірка з улюбленими знайомими дівчатами і їй треба бути найкрасивішою та підкорити серце, але не усіх присутніх хлопців, а одного — коханого. Заради цього варто дівчині піти назустріч, та надати їй всі необхідні послуги. Спочатку займемося макіяжем, тут ви можете змінити колір очей, посмішку та навіть змінити колір шкіри.
А потім створити кричущу зачіску з ультрамодним забарвленням пасм та чудовою прикрасою. Щоб дівчина сяяла, мов зірка підберіть їй кричущий наряд, перебираючи всі вкладення та дістаючи найвдаліший екземпляр. Це буде рожеве платтячко з величезним намистом з дорогоцінних каменів та висячими до плечей сережками. Потім ніжки взуйте у босоніжки на високих підборах та додайте рукавички і капелюшок у грі дівчата Еквестрії — Черілі в стилі Рок.