Одяг для Попелюшки

Одягалки для дівчаток

Одягалка супер японки   Одягалка Барбі Одягнути Вінкс 
 Одягалка суперяпонки  Одягалка Барбі  Одягнути Вінкс

Гра для дівчаток одяг для Попелюшки

Пані Тайлер у грі Одяг для Попелюшки є Хрещеною матінкою нашої героїні. І сьогодні дівчина збирається на грандіозний бал маскарад. Щоб завоювати серце принца Попелюшка бажає бути казковою принцесою і не інакше. А для того, щоб здійснилася її заповітна мрія, вона й звернулася до своєї родички. Проте ж модистка розгубила всі свої речі для шиття.
Як же продовжити ремонт одягу? Тільки після того, як ви, славні дівчатка допоможете їй знайти всі втрачені приналежності та прибрати в ательє. Принцесі варто поквапитися, адже королівські труби вже попереджають про початок балу. Давайте у грі знімемо мірки з фігурки Попелюшки та зробимо лекала, за якими добра фея буде в змозі викроїти карколомне плаття з пишною спідницею.
Зберіть матеріал в деяких місцях, а в центрі розподіліть яскраві троянди, і цей шикарний виріб обсипте блискітками. Потім зробіть укладання волосся та побризкайте французькими парфумами. Додайте відсутні атрибути у вигляді кольє та сережок, а також пари кришталевих черевичок у грі Одяг для Попелюшки і ваша карколомна лялечка стане об'єктом уваги самого короля.