Гра Шопоголік модель

Одягалки для дівчаток

 Гра Модне шоу  Гра Модний бутік 2  Гра Модний показ
 Модне шоу  Модний бутік 2  Модний показ

Грати в Шопоголік модель

Гра шопоголік модель

Богемне життя не буває безхмарним, хоча гра Шопоголік модель демонструє її саме такою. Дівчатка ходять магазинами та обирають собі вбрання. Але ти не замислювалася, що їм вже в печінках сидять всі ці походи, адже їх головна роботи пов'язана з приміркою одягу та демонстрацією її на подіумі? Їм вже настільки набридло грати, що вони покликали тебе – людину, далеку від модних показів. Твоє завдання, підібрати дівчаткам кращі образи своїм не замиленим оком, бо у них фантазія повністю вимкнулася, а ще треба йти на кастинг до будинку мод.

Відчуй себе справжньою моделлю. Дівчата дуже добрі та хороші. Вони з задоволенням будуть слідувати твоїм рекомендаціям, навіть найнеочікуваним, тож не підведи їх – вони мають справити відмінне враження та залишатися красунями. Хоча вибір у магазинах, які пропонує гра Шопоголік модель досить пристойний. Тут продаються якісні та стильні речі, залишилося тільки підібрати щось одне.

Гра Шопоголік модель змусить тебе взяти участь у показі. Відчуєш, яка там атмосфера та побуваєш у шкірі справжньої супер-зірки. Нехай всі модельєри лікті собі кусають, що раніше не помітили таку красуню, а ти продовжиш грати та робити цей світ кращим. Успіхів тобі. Впевнені, що ця гра стане твоєю улюбленою та надасть безліч нових друзів з елітних кіл. Розважайся на здоров'я.