Модний бутік 2

Одягалки для дівчаток

 Шопоголік у Лондоні  Шопоголік в Голлівуді  Шопоголік в Мілані
 Шопоголік у Лондоні  Шопоголік в Голлівуді  Шопоголік в Мілані

Гра Модний бутік 2

Гра Модний бутік 2Запрошуємо вас до шикарної гри "Модний бутік 2" (Posh Boutique 2).

Світ високої моди, стильного одягу, ексклюзивних аксесуарів та вимогливих покупців чекає тебе в цій бізнес грі. Головна героїня отримала від улюбленої бабусі у подарунок справжній бутік. Допоможи Алісі в управлінні модним бізнесом, обслуговуванні покупців та підборі елегантного одягу для модників будь-якої статі та віку.

Як грати в Модний бутік 2

Отже, перший робочий день у твоєму власному бутіку і перший покупець. Іконка поряд з фігуркою підкаже тобі, який товар цікавить модника. Благовидний дідок прийшов за новим костюмом — відправ його до примірювальної та допоможи підібрати солідний та стильний піджак зі штанами. Не помились у виборі, інакше він піде незадоволеним. Твій смак та стиль не підвів? Тоді бігом до каси, отримувати перші гроші.

Діяти потрібно швидко, адже до твого бутіка вже завітала юна модниця, яка бажає придбати стильний капелюшок. Відправ її до дзеркала підбери відповідний головний убір. Не вдалося? Нічого страшного, дзвіночок на дверях вже дзвенить, повідомляючи про прихід чергового мисливця за стильним одягом та аксесуарами.

Спочатку доведеться діяти швидко, намагаючись якісно обслужити якомога більше відвідувачів. Не забувай протирати пил та наводити лад у примірювальній.

Всі дії у Модному бутіку 2 здійснюються з допомогою мишки, що дуже зручно. Натискай на відвідувачах, відводь їх до примірювальної або до дзеркала, підбирай одяг та наповнюй касу грошима. Не забувай стежити за чистотою та зразковим порядком і в тебе все вийде.

Зароблені гроші краще витратити на розширення магазину — купуй вітрини, нові кабінки для примірки та зручні крісла, адже твій бутік має стати кращим!

Світ шику та гламуру модного бутіка

Величезна кількість модного одягу, стильних штучок та гламурних аксесуарів чекає на тебе у Модному бутіку 2. Вгадуй смаки покупців, підбирай для них оригінальні капелюшки та сукні, сміливо веди модний бізнес до нечуваного прибутку. Особливу увагу варто приділяти примхливим «віпам». Якщо їм сподобається твоє обслуговування, то вони будуть часто заглядати до бутіка, залишаючи пристойні суми.