Любовне зілля

Любовне зілля - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Любовне зілля

 Мода Анни та Ельзи  Одягалка сестер Анни та Ельзи  Онлайн гра Ельза миє посуд
 Мода Анни та Ельзи Одягалка сестер Анни
та Ельзи
 
 Ельза миє посуд

 

Гра Крижане серце любовне зілля

гра Любовне зілляПринцеса Анна, одна з героїнь відомого кіношедевру «Крижане серце» закохана в гарного хлопця на ім’я Крістоф. Але нажаль сталося так, що Крістоф знаходиться далеко від коханої, саме тому Анна має використовувати магію, щоб її коханий опинився поруч. Для того, щоб викликати того, у кого вона закохана, принцеса має приготувати любовне зілля, за допомогою якого зможе викликати Крістофа. Але які саме інгридієнти використовуються для приготування магічного зілля, Анна забула. Магія працює так, що якщо компоненти для любовного зілля обрати неправильно, то перед нею з’явиться зовсім інша людина. Що ж робити? Анна дуже сподівається на вашу допомогу!

Як грати у гру Любовне зілля

Після того, як гра загрузилася, натискайте Play, а потім, коли ви побачите ще одну заставку - тисніть Play знову. Спочатку ви побачите невеличку інструкцію, в якій розповідається, що для приготування любовного зілля, необхідно за допомогою мишки перетягнути на вогонь 4 будь-які речі. Саме ці 4 речі і є інгридієнтами магічного зілля. Якщо вам все зрозуміло – натискайте Ок! А відразу після початку гри, починайте готувати любовне зілля. Кидайте до вогнища будь-які 4 компоненти і чекайте на диво.
Якщо зілля приготоване неправильно, то перед Анною з’явиться не Крістоф, а хтось інший і скаже слова «Will you marry me?» - Ти вийдеш за мене заміж? В такому разі Анна відповість «He`s not the one i love» - Він не той, кого я кохаю! І стане сумною. В такому разі у нижньому лівому кутку натисніть кнопку Try Again – Спробуйте ще, і приготуйте інше зілля. Ми віримо, що ви зможете віднайти справжнє любовне зілля для Анни!