Одягалка Барбі

Одягалка Барбі - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Одягалка Барбі

Одягалки для дівчаток

 Одягалка весілля на березі океану  Гра одягалка дівчинки  Одягалка давай одружимося
Весілля на березі океану  Одягалка дівчинки  Давай одружимося

 

Гра Одягалка Барбі

Цю чарівну дівчину знають не тільки славні малюки, але і дорослий контингент любителів гри одягалка Барбі. Дівчаткам дуже подобається наряджати своїх улюблениць. То в одне чудове платтячко, то в спортивний костюм одягнуть, а також заплетуть кіски або інші зачіски змайструють. У нашій грі ви зможете так само чудово розважитися і перетворити спокусницю за допомогою чудового одягу. Можна підібрати для кожного дня індивідуальний одяг.
Адже ваша героїня дуже модна леді і їй притаманні вишукані сукні. До того ж вона зібралась до коледжу, тож їй треба причепуритися. Потренуйтеся і зробіть їй унікальну зачіску, з довгими пасмами або з коротким волоссячком - це вам вирішувати, експериментуйте по-різному та найкращу комбінацію залишайте. У вас є можливість пофарбувати волосся в будь-який колір. На табло ви знайдете тюбики з фарбами. Адже у вас прекрасний час грати і знаходити найкращі варіанти.
Потім прикрасьте голову бантами або обручами, можете підібрати їй оригінальний ювелірний комплект сережок та ланцюжок. Також їй дуже підійдуть сонцезахисні окуляри та гламурна пара черевичків. Увікнувши свій творчий потенціал - створіть дійсно унікальний шедевр у грі одягалка Барбі. І вас неодмінно візьмуть модельєром-дизайнером в елітний салон одягу.