Одягнути Вінкс

Одягалки для дівчаток

 Одягалка весілля на березі океану  Гра одягалка дівчинки  Одягалка давай одружимося
Весілля на березі океану  Одягалка дівчинки  Давай одружимося

Гра Одягнути Вінкс

Наша найдобріша з фей у грі одягнути Вінкс, збирається на грандіозний консиліум всіх її родичів. Тут відбудуться звітні збори з виконаної роботи, де кожна присутня прекрасна леді буде представляти плоди своєї практики. Також буде складатися план на майбутній рік. Тому всі дівчата мають виглядати як ніколи яскраво.
Але без вашої допомоги, дівчатка, таке статися не може. Тому вам належить сьогодні зачарувати всіх героїнь та надати гідні послуги, як стиліста, так і модельєра-дизайнера. На екрані ви побачите всі необхідні наряди, ними варто зайнятися та переглянути всі надані елементи. Піднімайте по черзі кожну деталь та пропонуйте вашій красуні чудову сукню з блискітками або яскравий брючний костюм, можна навіть кофточку зі спідничкою.
У вас є багато аксесуарів, якими слід прикрасити героїню гри. Підберіть красиві крила, адже їй належить зробити грандіозну подорож, і вона бажає бути яскравою та барвистою натурою. Не забудьте додати до повітряних крилець, модні чобітки та парасольку на випадок спеки чи дощу. Одним словом, гра одягнути Вінкс допоможе вам стати модельєрами-дизайнами навчить вас відчувати красу.