Одягалка Рапунцель

Одягалки для дівчаток

 Одягалка весілля на березі океану  Гра одягалка дівчинки  Одягалка давай одружимося
Весілля на березі океану  Одягалка дівчинки  Давай одружимося

Гра одягалка Рапунцель

В часи життя нашої героїні гри Одягалка Рапунцель модно було влаштовувати кінні забіги з пасажирами. Тобто до кожної пари коней була прикріплена карета, в якій розважалися молоді дівчата та хлопці, вирушаючи в подорожі. Ось так розважитися вирішила і наша героїня гри, яка була майстринею та дизайнером одягу. Шила на замовлення модні сукні та костюми. А для таких заходів всі милі дівчата королевства приїжджали саме до неї, щоб зробити замовлення та отримати його. Здібностям Рапунцель не було подібних в усій країні. Тому її цінували і поважали.
Але одного разу вона подумала: скільки мені можна прикрашати прекрасних дівчат, а самій залишатися в тіні. Поїду я теж з подругами покататися з вітерцем та розважитися. Сказано – зроблено. І Рапунцель почала вибирати вбрання, яке сама собі шила. Допоможіть нашій героїні гри Одягалка Рапунцель створити чудове поєднання усіх комбінацій, які є у віртуальному гардеробі нашої особи. Сподіваємося, що ви не залишитеся байдужими до такого виклику, і зумієте надати послугу принцесі. А для цього на ігровому екрані ви побачите безліч поєднань штанів та спідниць, а також суконь до підлоги, тому порадьтеся з героїнею гри та запропонуйте їй кілька примірників чарівного вбрання.
Що вона обере, так тому і бути, одягайте її та радійте, що змогли догодити. Потім ви маєте повне право визначитися з зачіскою та модною стрижкою. На ігровому екрані ви побачите кілька незрівнянних варіантів. Оберіть відповідний дизайн та залишайте на красуні. Потім переходьте до всіх інших важливих аксесуарів: черевичок, біжутерії, капелюшків, сумочок та окулярів. Якщо все буде підібрано та гармонійно поєднано з основним вбранням, то ви створите неперевершений шедевр вбрання гри Одягалка Рапунцель. Отже вигадуйте, експериментуйте і вам обов’язково пощастить.