Одягалка Братц

Одягалка Братц - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Одягалка Братц

Одягалки для дівчаток

 Одягалка весілля на березі океану  Гра одягалка дівчинки  Одягалка давай одружимося
Весілля на березі океану  Одягалка дівчинки  Давай одружимося

 

Гра одягалка Братц

Ви знаєте, дівчата, що ці модниці Братц перевершили всіх моделей планети? Ні? Тоді запускайте гру і ви в цьому остаточно переконаєтеся. Зовсім недавно у місті, де проживають героїні гри одягалка Братц, відбувся відбірковий конкурс на здобуття головного призу та вищого титулу. Настільки всі претендентки були чарівні та чудові, що суворе журі не змогло визначитися з однією переможницею і обрало двох дівчат. Тепер вони перед нами і на них чекає додаткове змагання, щоб все ж таки визначилася гідна королева.
Я думаю, що вам теж не байдужий цей підготовчий процес, тому складіть нам компанію, і ми будемо разом розбиратися, як можна досягти найвищого титулу в грі одягалка Братц. Вам, дівчатка, належить побувати в ролі стилістів, а для цього закатуйте рукави та беріться за справу. Чудовий одяг та унікальні екземпляри прикрас до нього і аксесуари вас просто вразять і порадують, бо тільки з їхньою допомогою можна досягти досконалого результату і ощасливити наших принцес. Відкривайте по черзі кожне віконце з вкладеними аксесуарами та переглядайте кожен варіант, щоб найчудовішу модель помістити спочатку на одну, а потім вже і на другу героїню гри.
Оригінальні вечірні сукні з матеріалу з блиском до підлоги або ж комплекти з пишних спідниць та елегантних блузок залишать вас в розгубленості, і ви будете бажати розмістити всі варіанти відразу, настільки вони здадуться шикарними та унікальними. Те ж саме відбувається і з чудовими зачісками всі вони так оригінальні та модні, що очі розбігаються, яку ж помістити на голови дівчат?! Поєднуйте деталі одну з одною, і ми віримо, що у вас вийде найчудовіший та найчарівніший комплект, який дійсно стане заключним словом у вердикті суддів.
Додайте взуття на високих підборах та окуляри, а також кольє з сережками з дорогоцінних металів і ви отримаєте заслужену нагороду та головний приз у грі одягалка Братц за все ваше старанність і творчий підхід до справи.