Папа Луї 3: Атака морозива

Ігри Кухня

 Гра готуємо смачне морозиво  Готуємо італійську піццу  Гра прикрашаємо морозиво
Готуємо смачне морозиво  Готуємо італійську піццу  Прикрашаємо морозиво

Гра Атака морозива

Гра Атака морозиваЯкщо ви любите пригодницькі ігри, то вам сподобається і третя частина бродилок папа Луї – папа Луї 3: атака морозива! Ця смачна, солодка пригодницька гра насичена вражаючою графікою, складними загадками, та тонами досягнень, щоб задовольнити вашу пристрасть до солодкого. Врятуйте папу Луї та його клієнтів від солодких цукерок і злого Пломбірозавра поки не стало надто пізно!
Дочекайтесь доки гра завантажиться і у правому нижньому кутку натисніть на кнопку Continue. Після цього знову почекайте і натисніть кнопку Play. Почніть нову гру натиснувши кнопку New game під одним зі слотів гри. Введіть ваше ім’я. Увага! Ім’я треба вводити виключно англійськими літерами! Натискаємо Continue, трошки чекаємо і отримуємо задоволення від гри.

Як грати в папа Луї 3: Атака морозива

У гру папа Луї 3: атака морозива легко грати, пригодницький стиль гри підходить для будь-якого віку. За замовчуванням, елементи управління є простими – використовуйте ліву та праву кнопки зі стрілками для переміщення вашого персонажа ліворуч та праворуч, використовуйте кнопку зі стрілкою вгору, щоб стрибати або плавати нагору, і скористайтеся стрілкою вниз, щоб плисти вниз або ковзати вниз з пагорбів, щоб убити лиходіїв, що причаїлися вздовж пагорба. В доповнення до цих елементів, ви також маєте використовувати пробіл, щоб напасти на злі цукерки протягом всієї гри.
Якщо вас не влаштовують ключові елементи управління, які встановлені за замовчуванням - немає проблем! Гра має параметри, де можна налаштувати управління під свій рівень комфорту.

Персонажі гри Атака морозивагра папа Луї 3

Головна мета гри полягає в тому, щоб врятувати папу Луї та його клієнтів від злих лап Редлі Медіша. Якщо ви врятували клієнтів, то ви можете обрати їх, щоб використовувати в якості свого персонажа на наступному рівні онлайн гри. Кожен з цих клієнтів оснащений обладнанням з різним типом зброї. Деякі клієнти можуть мати зброю малої дальності, в той час як інші можуть використовувати найрізноманітніше озброєння! Зберігайте всіх клієнтів та спробуйте їх усі, щоб з'ясувати, який з них ваш улюблений!

Значки досягнень у грі папа Луї 3

Взагалом є 48 значків досягнень, які ви можете зібрати під час гри папа Луї 3: атака морозива. Деякі значки дуже легко отримати, а деякі - набагато складніше. Зберіть їх всі!

Головне меню гри папа Луї 3: Атака морозива

папа Луї 3: Атака морозиваУ головному меню гри пропонується багато різних варіантів для гравців. Якщо ви натисните на кнопку головного меню в той час, коли ви граєте на рівні, то гра буде автоматично припинена. В цьому меню ви побачите багато кнопок – інформацію, лиходіїв, значки, елементи управління, та кнопку help (Довідка).
Інформація - ця сторінка розповість все, що вам потрібно знати про рівень на якому ви знаходитесь, в тому числі, скільки клієнтів ви можете врятувати, скільки золотих монет ви зібрали, кількість варп ключів, які ви отримали, ваш загальний рахунок, а також скільки часу ви провели на рівні.
Лиходії – ця сторінка розповість вам про тип лиходіїв з якими вам доводилося стикатися до цих пір, а також, скільки з них ви знищили.
Піктограми - це панель ваших досягнень. На цій панелі можна переглянути, які досягнення у вас розблоковані і що потрібно зробити, щоб отримати досягнення.
Елементи управління – це панель, де ви можете змінити кнопки управління, встановлені за замовчуванням та інші елементи управління. Це відмінний варіант для багатьох гравців, які зазвичай воліють використовувати, S, D та W кнопки для переміщення їх персонажів у грі.

Відео гри папа Луї 3: Атака морозива