Барбі в країні Чудес

Ігри Барбі

 Бродилка Барбі у школі  Одягалка весілля Барбі  Барбі з принцесами
 Бродилка Барбі у школі  Одягалка весілля Барбі   Барбі з принцесами

Гра Барбі в країні Чудес

З нашою чарівною лялькою не раз відбувалися різноманітні перетворення. Але такого ви ще не бачили. Тому гра Барбі в країні Чудес бажає познайомити вас з ще одним амплуа нашої героїні. Уві сні вона потрапила до чарівної країни, а коли прокинулася, дуже засмутилася, що це був всього лише сон.
Тому вона розмріялася і вирішила все ж зустрітися там з Чеширським котом, Білою та Червоною Королевами і навіть з самої Алісою. Допоможіть першій леді гри перетворитися на всі ці образи, змінюючи макіяж та підлаштовуючися під їх зовнішній вигляд. На екрані ви побачите всі наявні образи, тому ви без труднощів зможете впоратися із завданням та задовольнити всі бажання Барбі.
Не прогавте можливість ближче познайомитися з цією знаменитою лялькою та подружитися, працюючи над її зовнішністю. Вибирайте відповідні засоби і пристосування, за допомогою яких у вас зможе вийти точно передати основні риси обличчя задуманого персонажа гри Барбі в країні Чудес. Потім підбирайте відповідну сукню чи костюм, взуття, прикраси, а також інші аксесуари і наша принцеса буде справжньою королевою цієї країни.