Побачення Барбі

Ігри Барбі

Гра Барбі в гостях у Анни та Ельзи   Гра Барбі на рожевій машині  Гра для дівчат Макіяж Барбі
Барбі в гостях у Анни
та Ельзи
 
Барбі на рожевій машині  Макіяж Барбі

Гра для дівчаток побачення Барбі

Принцеса Барбі дуже хоче зустрітися з Кеном, але для цього їй доведеться подолати чимало перешкод. Її коханий перебуває в замку і не може вийти звідти. Дівчина поспішає на побачення і готова пройти крізь усі труднощі та побороти всіх ворогів, але Ви маєте їй в цьому допомогти.
За обмежений час Ви маєте пройти кожен з трьох рівнів. Таймер, що веде зворотний відлік розташований вгорі. Стрибайте по платформах, які підвішені в повітрі, або ж рухаються. Будьте обережні та уважні, адже є небезпека впасти в прірву. По дорозі збирайте золоті монетки з літерою «В», а також бонуси-жетони, які додають життя Вашій героїні. На початку гри у Вас є п'ять «життів». Втрачаєте «життя» в тому випадку якщо падаєте в прірву або ж якщо стикаєтеся з ворогом.

Управління в грі для дівчаток Побачення Барбі.

Тисніть «Continue», а потім «Play». Управляючи клавішами-стрілками, підведіть Барбі до першого рівня. Натисніть «Play game» або клавішу «Пробіл». Для управління маленькою принцесою Барбі скористайтеся клавішами-стрілками: ходити – «вліво-вправо», стрибати – «вгору». Ви можете знищувати ворогів, стрибаючи на них згори.