Одягалка пробіжка Барбі

Ігри Барбі

Гра Барбі в гостях у Анни та Ельзи   Гра Барбі на рожевій машині  Гра для дівчат Макіяж Барбі
Барбі в гостях у Анни
та Ельзи
 
Барбі на рожевій машині  Макіяж Барбі

Гра Одягалка пробіжка Барбі

Барбі ретельно стежить за своїм здоров'ям. Саме тому вона завжди так добре виглядає. Дівчина займається спортом, правильно харчується, а ще ця красуня щоранку виходить на пробіжку. Щоб підняти собі настрій вона завжди гарно одягається. Зараз вона якраз збирається йти на ранкову пробіжку, і Ви можете допомогти їй підготуватися.
Для початку зробіть Барбі зачіску, обравши один із запропонованих варіантів. Бажано зробити таку зачіску, щоб під час бігу дівчині не заважало волосся. Далі підберіть красуні спортивний костюм. Можна взяти вже готовий або ж підібрати окремо топ та шортики. Під одяг необхідно вибрати взуття, а також аксесуари – окуляри, плеєр та ін.

Управління в грі Одягалка пробіжка Барбі.

Тисніть «Play», а потім «Start». Праворуч вгорі клікайте мишкою по стрілках, щоб перегортати закладки. У спеціальному віконці вибирайте те, що потрібно та натискайте лівою кнопочкою мишки на об'єкті. Далі перемістіть його на силует Барбі. Коли закінчите, натисніть «Show». Тепер Ви можете зберегти або роздрукувати картинку з героїнею, натиснувши на одну з іконок праворуч знизу. Також Ви можете почати гру спочатку.