Райдужний рок дівчаток Еквестрії

Ігри дівчата Еквестрії

 Ігри Рейнбоу Деш  Ігри Твайлайт Спаркл  Поні Еплджек
 Рейнбоу Деш  Твайлайт Спаркл  Поні Еплджек

Гра райдужний рок дівчаток Еквестрії

Крім повсякденного навчання, дівчатка Еквестрії організували в школі музичну рок групу Рейнбум. В ній грають всі шість колишніх поні. Райдужний рок став основним напрямком музики цієї групи. Твайлайт Спаркл солістка групи, дві гітаристки, клавішниця, барабанщиця та бубенщиця. Новий концерт на сцені Кантерлот відбудеться сьогодні ввечері. Гравець бере на себе роль продюсера і допоможе дівчатам з виступом.
Рейнбум битимуться з суперницями у чотирьох раундах до п'яти очок. Кожному музичному інструменту супротивників, виберіть відповідного музиканта з Рейнбум. На роздуми є кілька секунд і не більше трьох підказок від діджея. Натовп глядачів визначить найкращу групу райдужного року за підсумками усього змагання.
Останні завдання в грі стануть найважчими за вечір, які без хорошого слуху не виграти. Райдужний рок дівчаток Еквестрії запам'ятається людям на цілий навчальний рік.

Як грати в Райдужний рок дівчаток Еквестрії

Щойно з’являться інструменти суперниць, відразу оберіть відповідний (схожий за завучанням) інструмент Рейнбум. Слідкуйте за часом. Активуйте DJ Pon-3, яка зможе підібрати інструмент замість вас. Не прогавте, коли з’являються два інструменти одночасно. Ви готові допомогти перемогти дівчаткам Еквестрії?