Райдужний рок дівчаток Еквестрії

Райдужний рок дівчаток Еквестрії - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Райдужний рок дівчаток Еквестрії

Ігри дівчата Еквестрії

 Ігри Рейнбоу Деш  Ігри Твайлайт Спаркл  Поні Еплджек
 Рейнбоу Деш  Твайлайт Спаркл  Поні Еплджек

 

Гра райдужний рок дівчаток Еквестрії

Крім повсякденного навчання, дівчатка Еквестрії організували в школі музичну рок групу Рейнбум. В ній грають всі шість колишніх поні. Райдужний рок став основним напрямком музики цієї групи. Твайлайт Спаркл солістка групи, дві гітаристки, клавішниця, барабанщиця та бубенщиця. Новий концерт на сцені Кантерлот відбудеться сьогодні ввечері. Гравець бере на себе роль продюсера і допоможе дівчатам з виступом.
Рейнбум битимуться з суперницями у чотирьох раундах до п'яти очок. Кожному музичному інструменту супротивників, виберіть відповідного музиканта з Рейнбум. На роздуми є кілька секунд і не більше трьох підказок від діджея. Натовп глядачів визначить найкращу групу райдужного року за підсумками усього змагання.
Останні завдання в грі стануть найважчими за вечір, які без хорошого слуху не виграти. Райдужний рок дівчаток Еквестрії запам'ятається людям на цілий навчальний рік.

Як грати в Райдужний рок дівчаток Еквестрії

Щойно з’являться інструменти суперниць, відразу оберіть відповідний (схожий за завучанням) інструмент Рейнбум. Слідкуйте за часом. Активуйте DJ Pon-3, яка зможе підібрати інструмент замість вас. Не прогавте, коли з’являються два інструменти одночасно. Ви готові допомогти перемогти дівчаткам Еквестрії?