Зачіска Анни

Ігри Зачіски

 Реальні зачіски Рейнбоу Деш  Робимо зачіски для Білосніжки  Гра для дівчаток Реальні зачіски Епл Вайт
Реальні зачіски
Рейнбоу Деш
 
Робимо зачіски для
Білосніжки
 
Реальні зачіски
Епл Вайт
 

Гра зачіска Анни

Гра зачіска Анни з Крижаного серцяГра "Зачіска Анни" і до дівчаток на прийом прийшла знаменита красуня, на день власної коронації. Що ж можна зробити, з цими густим волоссям? Для початку, перше, що має обов'язково спасти на думку будь-якому фахівцю, та й взагалі, людині мислячій, так це миття волосся. А в грі є неймовірна кількість засобів з догляду за волоссям. Тож для Анни з Крижаного серця сьогодні є безліч «помічників». А учасницям гри потрібно, не тільки використовувати маску чи бальзам для волосся та різні креми, але і підібрати зачіску та розібратися з кольором волосся. Тож чи шкідливі всі ці фарби? Для героїнь віртуальних ігор вже точно ні. Треба гарненько подумати над кожним кроком. Ну а зараз, час приступити до миття локонів. Піниться шампунь, маска, живильні креми та багато цікавих новинок, що стимулюють зростання волосся. Клієнтка точно вийде дуже задоволеною з салону фахівців, а тобто, учасниць гри...

Опис гри Зачіска Анни

До речі, перший етап віртуальної розваги, коли дівчаткам пропонується помити волосся відвідувачки, пройти не так вже й легко. До того ж, творці гри пішли, на цей раз, навіть на те, щоб дівчатам потрібно було знайти для початку чотири зони, на які потрібно розподілити шампунь. Загалом, нічого складного в цьому моменті немає, але якісь труднощі, у маленьких учасниць гри, цілком можуть виникнути. Власне, весь секрет в тому, що зони, на які потрібно натискати, підсвічуються. Розподіливши імпортний шампунь вздовж волосинок, існує можливість починати звичайний процес, який дівчата постійно роблять в реальному житті.
У грі з зачіскою для Анни можна обрати, більш легковажний стиль, або ж все-таки, серйозний, для такої грандіозної події, як коронація. Вибір залежить тільки від них. Можливо, треба просто підкрутити розпущені пасма, зробивши красуню, немислимо схожею на справжню русалоньку? У будь-якому випадку, варто пам'ятати, що будь-яку зовнішність, якою б прекрасною вона не була, можливо, зіпсувати. А робити цього не можна, у випадку з Анною, за будь-якого розкладу. Все ж, перед малятками постала справжня королева. Але за бажанням, у відділі гри з вільним стилем зачіски, існує навіть можливість зробити стрижку головної героїні. Хоча, хіба не шкода стригти невимовну красу?!