Селфі для принцес

Ігри Принцеси

 Гра для дівчаток принцеса рятівниця  Принцеса Тіана  Гра спляча красуня
 Принцеса рятівниця  Принцеса Тіана  Спляча красуня

Гра Селфі для принцес

Майже всі юні дівчата та хлопці Європи багато віддали б заради того, щоб стати гідними студентами Оксфордського університету або іншого вищого закладу, де можна отримати неперевершені унікальні знання. А нашим чарівним героїням така честь випала, завдяки їх безпосереднім талантам та здібностям, бажанню гризти камінь науки, додаючи до цього багато слухняності та старанності. Чудова гра Селфі для принцес пропонує вашій увазі, трьох нерозлучних подруг – Анну, Ельзу та Рапунцель. Після декількох років старань та терплячого ставлення до придбання корисної та необхідної навчальної інформації, вони закінчили заклад з відмінними показниками.

Геймплей гри Селфі для принцес

І сьогодні у дівчат відбудеться випускний бал, на якому будуть вручатися дипломи та пам'ятні грамоти за високі досягнення. Радимо вам не пропустити унікальний момент вручення нагород. Тільки до такого незабутнього свята слід трьох панночок ретельно підготувати. Вам пропонується в грі почесна роль модельєрів та візажистів. Адже дівчата на своєму випускному селфі мають виглядати згідно останнього писку моди. А значить, вони можуть скористатися вашими вміннями та навичками в цій галузі. Ви готові? Тоді слід приступати негайно, бо час невблаганно рухається вперед. Отже, перед вами, дівчата, на екрані представлено барвистий та наймодніший одяг і аксесуари до нього. У вас є величезний вибір суконь та халатів для студентів, головних уборів та оригінальних сумочок, прекрасного взуття на підборах та ексклюзивної біжутерії.
До того ж ви маєте відтворити три чарівних образи героїнь, які будуть мати одяг випускників університету. Потрудіться на славу, включаючи свою багату фантазію та величезну вигадку. Адже принцеси мають сяяти перед аудиторією гостей та родичів, а також своїх шанувальників і затьмарити своїм зовнішнім виглядом всіх присутніх. Обирайте гідні деталі до вбрання і поєднуйте їх за колірною гамою з іншими аксесуарами і, у вас вийде три найчарівніших та неперевершених красуні на випускному вечорі. Але цього мало, Анна, Ельза та Рапунцель хочуть на пам'ять зробити унікальне селфі для принцес. Підберіть гідне дзеркальне відображення та зробіть кілька чарівних кадрів із улюбленими персонажами в їх чудовому вбранні.