Одягалка Барбі йога

Ігри Барбі

Гра Барбі в гостях у Анни та Ельзи   Гра Барбі на рожевій машині  Гра для дівчат Макіяж Барбі
Барбі в гостях у Анни
та Ельзи
 
Барбі на рожевій машині  Макіяж Барбі

Гра Одягалка Барбі йога

Барбі обожнює пробувати різні нові заняття та популярні напрямки. Тепер вона вирішила освоїти йогу, тому записалася до спортивного клубу на тренування. Залишилося тільки обзавестися гарною формою і в цьому дівчині знадобиться Ваша допомога.
У цій одягалці для дівчаток, вам треба буде розібратися, у чому їй буде зручніше займатися йогою – в обтягуючих легінсах, коротеньких шортиках чи легкій спідничці. Потім оберіть яскравий топ або симпатичну футболку. Укладіть волосся або зберіть його в «кінський» хвіст, одягніть красиву пов'язку або пов'яжіть волосся атласною стрічкою. Подбайте про прикраси та виберіть зручний і стильний килимок для занять. Коли Барбі повністю екіпірована, відправляйте її займатися йогою. До речі, займатися можна не тільки у фітнес залі, але й на галявині під відкритим небом.

Управління у грі одягалка Барбі йога.

З двох боків на ігровому екрані знаходяться іконки з зображенням одягу та аксесуарів. Клікайте на них мишкою та змінюйте вбрання Барбі. Щоб оцінити отриманий результат, натискайте кнопочку Show і дивіться, як дівчина буде займатися йогою в спортклубі або на тлі природи біля озера з лотосами.