Школа Крижане серце

Ігри Крижане серце

 Гра Крижане серце Любовне зілля  Одягалка Крижане серце  Бродилка Анни і Ельзи
 Любовне зілля Одягалка Крижане серце  Бродилка Анни і Ельзи

Гра Школа Крижане серце

Це чудово, коли держава дбає про молоде покоління і створює для нього всі можливі умови, щоб виростити гідну зміну та оновити суспільство вундеркіндами і геніями. Тому в грі про школу Крижане серце творці задалися метою потренувати мислення сучасної молоді.
Захоплююча розвага вам неодмінно сподобається, тому займайте місце біля екранів та починайте. Пройдіть тестування та відгадайте імена героїв мультфільму Крижане серце, які будуть з'являтися в ігровому полі, ви зможете обирати з трьох варіантів правильний варіант. Гарненько подумайте перед тим, як натиснути відповідь, бо, якщо ви помилитеся, з вас знімуться бали і, навпаки: за правильний варіант ви отримуєте бонуси в грі.
Багато цікавих та захоплюючих завдань чекають на вас у грі Школа Крижане серце, але, якщо ви будете знати все наперед, то вам стане нецікаво грати. Тому на наступному етапі ви зможете розмалювати сніговика Олафа за наведеним зразком. Уважно розгляньте малюнок і, використовуючи палітру з фарбами і пензель, додайте Олафу веселих кольорів.