Доброго ранку зимового ранку: картинки та побажання

доброго зимового ранку

Картинки доброго зимового ранку

Картинки доброго зимового ранку

 

Листівки доброго зимового ранку

 

Затишного зимового ранку

 

 

Картинки зима доброго ранку

 

Зима, доброго ранку

 

Картинки гарного зимового ранку

 

Побажання доброго зимового ранку

 

Побажання вдалого зимового ранку

 

доброго зимового ранку і гарного дня

 

Листівки чудового зимового ранку

 

Листівка доброго зимового ранку з побажанням

 

Побажання гарного ранку взимку

 

Картинки з побажанням зимового ранку

 

Побажання зими: гарного ранку

Як підняти собі настрій і зробити зимовий ранок добрим

Чому взимку так складно прокидатися у гарному настрої

Взимку після сну рідко хто почувається бадьорим та енергійним. Через холод і темряву тужливо, наче вас поцілував дементор. Це легко пояснити: дні стають коротшими, сонце виходить все рідше.

Зміна сезону впливає на роботу гормону мелатоніну — він керує тим коли нам спати, а коли не спати. Працює він з оглядом на сонце: що менше сонця, тим більше мелатоніну виробляється в організмі. Коли його багато, хочеться спати. Але проспати всю зиму, як ведмеді, ми не можемо, тому доводиться дурити свої гормони — будити їх світлом, будильниками та зарядкою. Ось наші патронуси від зимової сплячки.

Зробіть пробудження за будильником приємним

Круто, якщо вам виходить прокидатися без будильника. Швидше за все, ви прокидаєтеся і лягаєте спати в один і той же час і у вас добре налагоджений добовий ритм. Регулярний сон упорядковує добовий ритм, а це зміцнює імунітет, навіть допомагає краще запам'ятовувати інформацію та допомагає підняти настрій вранці. Якщо спати мало і безладно — частіше простуджуватиметеся і гірше запам'ятовуватимете нове. А ризик розвитку хвороб серця та судин стане вищим.

Налагодити ритм допомагає будильник. І він необов'язково має бути гучним та дзвінким. Наприклад, вчені проводили дослідження на дітях та з'ясували: будильник з імітацією пожежної сигналізації ті, хто спить не чують. Встають під нього лише 20% піддослідних. Проте майже 80% легко прокидалися під запис жіночого голосу. Дорослі також добре на нього реагують. Виходить, пробудження від голосу мами або навіть ласкавого тембру відомої співачки буде м'якшим і ефективнішим, ніж сигнал SOS.

Або спробуйте світлобудильник. Він імітує світанок і допомагає прокинутися ще м'якше та швидше. У деяких моделях є радіо та звуки природи, щоб ви прокидалися у гарному настрої. Доведено, що спеціальні моделі світлових ламп лікують депресію (але яка ефективність поки неясно) і її різновид сезонний афективний розлад. Це коли взимку тужливо і нема сил. Такі антидепресивні лампи можна знайти лише на закордонних сайтах.

Робіть зарядку зимового ранку прямо в ліжку!

Навіть коротка зарядка з ранку в позі "собака мордою вниз" протягом 10 хвилин здатна підняти настрій і зробити вас щасливішими. Вчені з'ясували, що люди, які трохи рухаються щодня або тренуються раз на тиждень, задоволені життям більше, ніж малорухливі. До того ж, навіть не потрібно вставати, щоб її зробити, можна залишатися в ліжку.

Кутайтеся з ранку в халат, щоб зігрітися

Температура тіла протягом дня змінюється. Надвечір вона стає нижчою. Тому так приємно закутатись у теплу ковдру та заснути. За ніч вона продовжує знижуватись. Ранок - своєрідний сигнал, що настав час нагрівати тіло і готувати до пробудження. Ось чому вранці, особливо взимку, так хочеться якнайшвидше вмитися гарячою водою і випити чай або каву.

Щоб судомно не бігати квартирою, покладіть з вечора біля ліжка халат або теплу толстовку, а на підлозі залиште капці. Так ви не встигнете замерзнути та почнете свій день у комфорті.

Якщо у вас у квартирі чи в будинку є термостат з таймером – зробіть так, щоб за півгодини до сну він почав зігрівати кімнату. Разом з тим, спати все-таки краще у прохолоді: ідеальна температура для сну – це 18-20 градусів.

Прийміть душ. Тільки не гарячий!

Миття в душі однаково добре заспокоює ввечері і бадьорить вранці. Якісних досліджень, які говорили б, коли краще митися, немає. Напевно, у цьому є найвищий задум — душ допомагає будь-коли.

Тільки пам'ятайте: часто купатися не потрібно, досить раз на день. А ще не затримуйтеся у ванній довше 10-15 хвилин і не мийтеся гарячою водою, а то цілий день буде свербіти через сухість шкіри.

Смачно снідайте зимового ранку

Сніданок дає сили та допомагає мозку працювати, а ще він здатний підняти настрій. Тому радять розпочинати свій день не на голодний шлунок. Але якщо з ранку у вас нічого не лізе, перекусіть ложкою натурального йогурту, а щільніший сніданок перенесіть. Рекомендацій, який сніданок краще – білковий, вуглеводний чи з жирами, – немає. Краще, щоби в їжі не було доданого цукру. 

Вам буде цікаво:

Гарних вихідних: картинки та листівки з побажанням
Картинки перший сніг
Доброго ранку: понеділка, вівторка, середи, четверга, п'ятниці, суботи, неділі!
Картинки Надобраніч!
Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів