Гарних вихідних: картинки та листівки з побажанням

Гарних вихідних

Картинки гарних вихідних

Картинки гарних вихідних

 

Побажання гарних вихідних

 

Листівки гарних вихідних

 

Картинки гарних вихідних з побажанням

 

Листівка гарних вихідних з побажанням

 

Фото гарних вихідних

 

Бажаю гарних вихідних

 

Класних вихідних

 

Затишних вихідних

 

Побажання на вихідні

 

Картинки з побажанням на вихідні

 

Гарних зимових вихідних

Картинки гарних зимових вихідних

 

Листівка зимових вихідних

 

З вихідними!

Як провести гарні вихідні

Спонтанні ідеальні вихідні іноді трапляються, але все точно вийде на відмінно, якщо у вас є:

  • заздалегідь складений гнучкий розклад, який допоможе не витрачати час на роздуми, чим зайнятися;
  • перелік справ, який допоможе не забути головне.

Баланс

Кажуть, що кращий відпочинок - це зміна діяльності. Але коли в запасі 2-3 дні, є час поєднувати ледачі заняття з активними.

Важливо! Баланс для всіх індивідуальний, але психологи підказують: корисніше за все - відпочинок, протилежний повсякденному, «робочому» способу життя, сповнений зміна обстановки. Якщо ви цілими днями працюєте за комп'ютером, то справи і заняття на вихідних мають бути рухливими, активними. А якщо в будні ви постійно на ногах (працюєте тренером у фітнес-клубі або педагогом в школі) - обирайте розмірений, «диванний» відпочинок.

Поступовість

Почніть з простих речей, які зажадають від вас мінімум зусиль, в тому числі організаційних. Потім переходьте до занять, для яких потрібна енергія і мотивація. Адже ці сили потрібно спочатку накопичити, інакше замість відмінного відпочинку ви лише «візьмете у себе в борг» - і доведеться розплачуватися здоров'ям і поганим настроєм. Загалом, не влаштовуйте відпочинок, від якого доведеться потім відпочивати.

Як правильно запланувати гарні вихідні

Якщо не будете очікувати від себе занадто багато, на складання плану піде не більше півгодини. Все як завжди: берете аркуш паперу і пишете пункти-справи.

А зараз дамо ще кілька порад:

  • Якщо ви дуже сильно втомилися або вигоріли - почніть з тих занять, які відновлюють сили, і поступово переходьте до більш активних.
  • Якщо втомилися «в межах розумного» - почніть з активних занять і присвятіть весь останній день (або половину) відновленню сил, налаштування на майбутні робочі будні.
  • Додавайте до планів близьких - вони важлива частина вашого душевного відпочинку.
  • Виключіть близьких хоча б з одного пункту в переліку: у вас має бути час і можливість послухати себе, повернутися до себе справжнього.
  • Краще зайву пару годин попрацювати в останній день перед вихідними, щоб відправитися відпочивати зі спокійною совістю і без тривожних думок. Якщо не виходить закрити всі хвости, хоча б запишіть їх на папері - так думки про них перестануть крутитися в голові і не будуть фонити під час відпочинку.
  • Сприймайте вихідні дні як мікроотпуск - а тому не плануйте на них побутові справи: розхламлення, генеральне прибирання, прання, поїздку за продуктами та інше. На практиці вдається не завжди. Щоб не опинитися похованим під завалом завдань з господарства, оберіть стратегію: а) зробіти весь необхідний мінімум заздалегідь, ввечорі на робочому тижні; б) присвятіти цьому ж необхідного мінімуму час у вихідні, але обмежте себе таймером (і жодною хвилиною довше!); в) делегуйте якомога більше завдань всім членам сім'ї - і зробіть роботу дружно і одночасно. 

Вам буде цікаво:

Доброго ранку, п'ятниці!

Картинки Надобраніч!

Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів
Картинки Кохаю