Бажаю здоров'я: гарні картинки та листівки

Зміст:

  • картинки Бажаю здоров'я
  • 10 принципів здорового способу життя

Просто бажаю здоров'я

Картинки Бажаю здоров'я

Листівки бажаю здоров'я!

Будь здоровою

Бажаю здоров'я

Просто бажаю вам здоров'я

Листівка щиро бажаю здоров'я

Побажання здоров'я

Щиро бажаю здоров'я

Картинки бажаю здоров'я і щастя

Картинки з побажанням здоров'я

Бажаю величезного здоров'я

Бажаю шаленого здоров'я

10 принципів здорового способу життя

Формування здорового способу життя є актуальною темою для будь-якої людини. Кожна людина хоче бути здоровою, але для цього треба докласти чимало зусиль. Для нашої краси, гарного емоційного та психологічного настрою і здоров'я досить дотримуватися кількох простих правил в життя.

1. Сон вважається джерелом бадьорості і гарного самопочуття. Перед сном обов'язково провітрити приміщення, лягати спати до півночі. Здоровий сон для людини має бути не менше восьми годин, останній прийом їжі за дві-три години до сну.

2. Починати свій день із зарядки - це дозволить привести ваш організм в тонус. Досить зробити легку розминку, можна під приємну музику і завершити дихальною гімнастикою.

3. Правильне харчування - запорука вашого здоров'я. У раціоні має бути ситний сніданок, їжу вживати не менше чотирьох разів на день, сидячи, ретельно пережовувати і не переїдати на ніч. Випивати 1,5 - 2 літри чистої води.

4. Стежити за своєю вагою. Зайві кілограми ведуть до різних захворювань. Адже жир відкладається не тільки під шкірою, а й на внутрішніх органах. Як можна рідше вживати жирну і гостру їжу. Влаштовувати розвантажувальні дні один раз в тиждень.

5. Позбутися шкідливих звичок, які згубно впливають не тільки не вас, а й на тих, хто вас оточує. Здоровий спосіб життя несумісний з алкоголем, курінням, наркотиками. Будь-яка шкідлива звичка веде до різних захворювань, погіршення мозкової діяльності і розпаду людини, як особистості. Бажаємо вам здоров'я!

6. Не забувайте про особисту гігієну. Після ранкової зарядки необхідно прийняти контрастний душ, чистити зуби двічі на день. Стежити за чистотою свого одягу та взуття.

7. Планувати свій день заздалегідь. Поменше лежати на дивані перед телевізором або ноутбуком, влаштовувати піші прогулянки. Необхідно скласти такий розпорядок, який буде підходити для вас.

8. Більше активності. Активний спосіб життя і спорт мають бути присутніми у вашому житті, бо рух - це життя. Можете обрати вид спорту, який вам буде до душі.

9. Хочеш бути здоровим - загартовуйся. Але перед загартовуванням проконсультуйся з лікарем. Починати слід з обтирання холодним рушником, потім поступово знижувати температуру води і частоту процедур. Загартовуватися необхідно на свіжому повітрі і заняття проводити систематично.

10. Боротьба зі стресами. Не дозволяйте стресу та негативним емоціям домінувати у вашому житті. Дивіться на життя позитивно, адже за чорною смугою обов'язково прийде біла смуга. Більше посміхайтеся, бережіть себе, адже у вашому житті немає нічого більш безцінного, ніж ваше здоров'я. Бажаємо вам здоров'я!

Вам буде цікаво:

Картинки одужуй та не хворій

Картинки та листівки Бажаю щастя

Картинки Надобраніч!
Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів
Картинки Кохаю