Картинки пробач мені, вибач будь ласка - все для пробачення

В цьому немає нічого ганебного: всі ми час від часу робимо помилки, тому нам доводиться вибачатися. Хтось народжується з цим «даром», а хтось ніяково бурмоче «ну ти це... вибач, чи що», бо й гадки не має, як правильно і ефективно просити вибачення.

Чому це важливо? Бо є дещо гірше, ніж вина і сором, які ми відчуваємо, коли ображаємо когось. Для людини природно аналізувати кожен свій крок, це називається рефлексія. Саме вона може згодом розвинути тривожність, дратівливість і фрустрацію. А перебувати наодинці з цими почуттями жахливо гидко. Більш того, вони повільно, але вірно руйнують твою нервову систему. А кому хочеться витратити всі нерви вже до тридцяти років?

Картинки Пробач

Картинки Пробач

Картинки Пробач мені

Картинки Пробач мене

Пробач коханий

Картинки вибач мені

Картинки Пробач мені будь ласка

Картинки вибач мені будь ласка

Листівки Пробач

Картинки з вибаченнями

Картинки вибачення

Вибачення дівчині

Вибачення хлопцю

Попросити пробачення

Попросити вибачення

Пробачте мені всі

Давай миритися

Як правильно вибачитися, якщо ти когось образив

«Якщо ти не вибачився, то цим ти образив людину ще раз».

Звичайно ж, краще взагалі не ображати людей - тоді і вибачатися не доведеться.

На жаль, це не так просто, адже часом ми робимо це мимоволі і навіть не здогадуємося, що саме може зачепити людину. Тож щире і ефективне вибачення - один з найсильніших інструментів у налагодженні відносин. І щоб точно не наламати дров, давай прислухаємося до поради експерта. Професор психіатрії і автор книги On Apology Аарон Лазар запропонував чотири кроки, які майже напевно допоможуть залагодити конфлікт.

Поставити себе на місце іншої людини

Можливо, найважливіший елемент вибачення складається в повному прийнятті своєї провини. Це означає, що потрібно зрозуміти, в чому саме полягає твоя вина, як вона вплинула на людину, і що вона відчуває зараз. Коротше кажучи, поставити себе на місце скривдженого.

Це складно. Аарон Лазар пояснює: «Деякі люди здаються вже на першому кроці, бо приносять неповні вибачення (« пробач за що завгодно »), використовують пасивні конструкції (« помилки були зроблені »), роблять вибачення умовним (« якщо помилки були зроблені »), повторюють «пробач» замість того, щоб визнати, в чому дійсно винні або взагалі вибачаються за щось інше ».

Дослідження підтверджують, наскільки важливий цей крок у вибаченні.

Тож, замість того, щоб тисячу разів вистрілити «пробач-пробач-пробач-пробач-пробач!», Задумайся про те, за що ти вибачаєшся, і що після твоїх образливих слів чи дій відчуває людина.

Пояснити, як і чому це сталося

Після того, як прийняли образу і з'ясували її причини, можна перейти до пояснень. Це твій шанс розповісти, як так вийшло. Важливо не почати цю частину з союзу «але»: пояснення і прийняття провини не взаємовиключні, вони просто доповнюють один одного.

Розкажи про свої переживання

А це вже частина, де ти нарешті зможеш сказати, як тобі шкода. Вирази каяття, сором і смиренність щодо того, як образа змусила тобі самому почуватися. Твої слова допоможуть людині зрозуміти, що ти говориш з нею щиро і серйозно.

Що ти зробиш, шоб поліпшити ситуацію?

Змінитися на краще і не допустити подібного в майбутньому - це фінальний крок ефективного вибачення, який покаже, що ти сповнений рішучості виправитися. Завжди будь готовий розповісти про те, що ти збираєшся робити далі. «Наступного разу я допоможу тобі», «я обов'язково дотримаю обіцянку», «я буду дуже старатися», «я буду більш відповідальним і перестану підводити тебе» і так далі, в залежності від ситуації.

Всі сварки, звичайно, дуже індивідуальні. Тому важливо враховувати індивідуальні особливості людини, перед якою ти вибачаєшся. У будь-якому випадку, налаштовуй себе позитивно, старайся бути спокійним, дотримуйся цих простих чотирьох кроків і не бійся імпровізувати, якщо щось піде не так. Найголовніше - зберегти стосунки, якими ти дорожиш!

Вам буде цікаво:
Картинки Надобраніч!
Смішні картинки Доброго ранку
Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів
Картинки Дякую
Картинки Кохаю