Побажання гарного тижня: картинки та листівки

Гарного тижня

Картинки гарного тижня

Картинки гарного тижня

 

Побажання гарного тижня

 

Листівки гарного тижня

 

Картинки гарного початку тижня

 

Листівка гарного тижня з побажанням

 

Фото вдалого тижня

 

Картинки вдалого тижня тижня

 

Побажання вдалого тижня

 

Доброго ранку і гарного тижня

 

Листівки гарного тижня

 

Побажання вдалого тижня

 

Гарних зимових вихідних

Картинки з побажанням на тиждень

Як налаштуватися і провести гарний тиждень

Ранок не буває добрим, а тиждень - легким. Опитування Spotify, проведене 2016-го року, показало, що майже дві третини (64%) з нас починають робочий тиждень без натхнення та ентузіазму. Але психологи впевнені, що це легко виправити.

Кілька порад, які допоможуть налаштуватися на робочий тиждень і полюбити понеділки:

Вивчіть свій страх

Якщо з вечора неділі вас починають мучити нав'язливі думки про наближення понеділка, пошукайте причину того, що саме вас лякає. Ви боїтеся братися до нового проекту? Чи відчуваєте негативні емоції до керівництва? Чи не бачите свого кар'єрного розвитку всередині цієї компанії? Щойно ви знайдете джерело свого страху, ви зможете зрозуміти, як його нейтралізувати.

Підготуйтеся

Перед початком робочого тижня проведіть невелику медитацію і налаштуйтеся на успішні трудові будні. Заздалегідь заплануйте культурну або розважальну подію на середину тижня або наступного вікенда - похід до театру, зустріч з подругою, прогулянку магазинами. Приємне очікування допоможе скрасити тяжкий тиждень. Спробуйте приходити на роботу на 5-10 хвилин раніше - у вас буде час підготуватися до робочого дня і можливість закінчити справи раніше. Цей невеликий психологічний трюк змусить вас відчути себе більш зібраним. У середу або четвер складіть план на понеділок. Це позбавить вас від тривожних думок у неділю про те, що чекає вас наступного тижня.

Побалуйте себе

Дозвольте собі в понеділок трохи більше, ніж в інші дні. Якщо заняття в фітнес-залі приносять вам позитивні емоції та призводять вас в тонус, запишіться на ранковий сеанс, перед роботою. У перерві сходіть до улюбленоого кафе чи подивіться серіал. Тут важливі позитивні асоціації - чим більше гарного трапиться з вами в понеділок, тим менше дискомфорту ви будете відчувати з наближенням робочого тижня.

Знайдіть мотивацію

Відкиньте рутинні справи геть і задумайтеся про більш глобальні, надихаючі цілі. Що змушує вас працювати над цим проектом? Яких результатів ви хочете досягти цього місяця? Приділіть час тому, до чого ви прагнете - це допоможе вам усвідомити шлях вашої самореалізації і відчути себе на своєму місці.

Не нагнітайте

Не варто пускатися в депресивні бесіди з колегами і репости в соціальних мережах сумні картинки про початок робочого тижня. Намагайтеся сконцентруватися на позитивному, подумайте про реалізацію майбутніх планів та нових ідей.

Понеділок - такий же день, як і всі інші. І якщо він з якихось причин вам противний, то варто задуматися про те, чи підходить вам ваше місце роботи, навчання або спосіб життя.

Вам буде цікаво:

Гарних вихідних: картинки та листівки з побажанням
Доброго ранку, п'ятниці!
Картинки Надобраніч!
Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів