Картинки та листівки з побажаннями одужувати

Зміст:

  • картинки з побажаннями одужання
  • як швидше одужати і відновитися після хвороби

Листівки одужуй!

Картинки Одужуй!

Листівки не хворій!

Картинки одужуй і не хворій

Одужуй швидше

Картинки швидкого одужання

Побажання одужувати українською

Побажання не хворіти

Не хворій!

Картинки одужуй українською

Швидкого одужання

Якнайшвидшого одужання

Бажаю швидкого одужання

Як швидше одужати і відновитися після хвороби

Ми боремося не лише із застудою та власними тарганаму у голові. Рано чи пізно в житті людини трапляються і більш серйозні хвороби. Але будь то коронавірус чи апендицит, останнім часом зростає тенденція до того, щоб відразу після хвороби виходити на роботу. Чи правильно це?

Давайте розберемо правила швидкого одужання та відновлення, яких необхідно дотримуватися.

1. Візьміть тайм-аут, щоб уникнути хвороби

На робочому місці може існувати майже конкурентна культура щодо приходу на роботу, коли ми хворіємо. Це не тільки шкодить людині, яка страждає на кашель або застуду, але може також поширювати ці хвороби. Ця сувора культура на робочому місці також змушує нас не брати всі свої щорічні відпустки. Однак, не оздоровлюючись і регулярно не відпочиваючи, ми більш сприйнятливі до негативних наслідків стресу та вигорання. Якщо ви підете на лікарняний, кінець Світу не наступить! Витратьте час, необхідний на відновлення та швидке одужання. Так, ваше здоров'я важливіше.

2. Не геройствуйте

Якщо у вас грип або норовірус, дуже важливо відпочивати і залишатися вдома. Під час грипу в ідеалі ви маєте залишатися вдома принаймні тиждень, щоб дати організму можливість відновити сили. Обидва віруси також дуже заразні, тому повернення до роботи є завчасним, поки ви все ще відчуваєте симптоми, швидше за все, поширюєте мікроби та робите вашим колегам зле, що не зробить вас дуже популярним в офісі!

3. Не бігайте, перш ніж ви зможете ходити

Коли ви будете готові повернутися до нормального життя, будьте реалістичні в тому, чого ви зможете досягти за перші кілька днів, і не намагайтеся вкластися занадто сильно або працювати надто довго, оскільки це може повернути вас назад у ліжко. Якщо ви самостійно працюєте, будьте дисциплінованим і ставте перед собою реалістичні цілі - це може вас врятувати.

4. Доглядайте за кишечником

Ми все більше дізнаємось про важливу роль кишкових бактерій у нашому здоров'ї, і саме вони відіграють важливу роль в міцності імунітету. Тривалі напади діареї від шлунково-кишкових захворювань можуть вплинути на різноманітність ваших кишкових бактерій, як і антибіотики, які знищують їх. Спробуйте додати пробіотики під час своєго відновлення, щоб допомогти відновити мікрофлору кишечника. Шукайте добавку, яка містить щонайменше 10 мільярдів бактерій на капсулу, і уникайте її прийому з гарячими напоями, щоб максимізувати кількість бактерій, яка досягає кишечника.

5. Тренуйте свій апетит

Незалежно від того, чи хворіли ви на розлад шлунку чи найгірший застуду у світі, ви знаєте, що їсти як раніше складно. Стан хвороби може вплинути на звичний режим харчування та зменшити апетит. Об’єднайте це з підвищеними потребами організму в харчуванні, щоб допомогти боротися з інфекцією, і це може призвести до низького рівня енергії та ймовірності дефіциту поживних речовин. Відновлюючись від хвороби, намагайтеся відновити нормальність, харчуючись тричі на день, щоб відновити здоровий апетит і підживити організм. 

6. Пийте більше рідини та уникайте алкоголю

З вірусом, таким як грип, ваша імунна система починає розвиватися - тому все, що вам потрібно зробити, це підтримувати організм великою кількістю рідини, коли ви відпочиваєте, - але переважно за допомогою води та трав’яного чаю. Покладайтесь на свою імунну систему, щоб вона допомогла вам одужати, а от вживання занадто великої кількості алкоголю спричиняє зміни в вашій імунній системі. Алкоголь може уповільнити вашу здатність боротися з інфекціями.

7. Станьте знову початківцем у своїх фізичних вправах

Приділяйте кілька хвилин щодня, виконуючи динамічні вправи на гнучкість та рухливість. Це збільшить рухливість м'язів і суглобів, що допоможе поліпшити поставу і зменшить ризик отримання травм. Ви знаєте, що фітнес тренер завжди має програму для початківців, середніх та просунутих. Якщо ви в середині одужання, дотримуйтесь початкової програми.

Вам буде цікаво:

Картинки Надобраніч!
Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів
Картинки Кохаю