Побажання гарної відпустки та відпочинку: картинки та листівки

Гарної відпустки

Картинки гарної відпустки

Картинки гарної відпустки

 

Побажання гарної відпустки

 

Листівки гарної відпустки

 

Картинки гарного відпочинку з побажанням

 

Листівка гарної відпустки з побажанням

 

Фото гарної відпустки

 

Бажаю гарної відпустки

 

Класного відпочинку

 

Затишних вихідних

 

Побажання на вихідні

 

Картинки з побажанням гарного відпочинку

 

Гарних зимових вихідних

Картинки гарних зимових вихідних

 

Листівка зимових вихідних

 

З вихідними!

Як провести гарну відпустку

Люди поділяються на два типи - ті, хто звик планувати і робить це, і ті, хто діє без плану. У випадку з відпусткою певне планування необхідно - без нього навіть поїздка мрії може стати розчаруванням, адже за пару тижнів стільки всього може несподівано піти не так. Ми зібрали сім порад, які допоможуть зробити довгоочікувану відпустку гарною.

1. Обирайте напрямок для гарної відпустки душею, а не гаманцем

Так, бюджет поїздки дуже важливий, і про нього треба подумати. Але у виборі між місцем, яке легко витримає ваш гаманець, але не дуже бажане, і місцем, куди дуже хочеться, але треба підкопити - завжди обирайте друге. Адже ви їдете в подорож не для галочки, а для того, щоб розслабитися і отримати позитивні емоції. А це найкраще вийде там, де ви завжди хотіли побувати. Та й подумайте самі - хіба три тижні на поганому курорті в країні, куди ви не дуже хотіли їхати, можуть бути краще від тижня на пляжі вашої мрії?

2. Поєднуйте у відпустці планування і спонтанність

Само собою, у вас має бути якийсь план поїздки, якого ви будете дотримуватися. Заздалегідь знати, в який день ви хочете вибратися на екскурсію або взяти машину і об'їхати узбережжя - правильно. Але цей план не має бути надто докладним. Залиште в ньому дні та години, коли ваш мозок і тіло, підстьобнуті новими враженнями і обстановкою, самі підкажуть - чи відправитися на спонтанну прогулянку на катері чи повалятися на шезлонгу.

3. Знайдіть місце і час для активного відпочинку та хобі

Навіть якщо ви дуже втомилися від роботи 24/7 і думаєте, що вас вистачить тільки на лежання біля басейну з коктейлем - повірте, ви зможете більше. А якщо не спробуєте, то пошкодуєте про те, що тюленем пролежали чотирнадцять днів. Тому обов'язково виділіть час на активні заняття - це не обов'язково має бути підйом прямовисними скелями з величезним рюкзаком, буде досить і тривалої прогулянки або пішої екскурсії.

А ще не забувайте і не намагайтеся абстрагуватися від своїх хобі. Бо коли ще знаходити час на те, що любиш, якщо в не у відпустці!

4. Поверніться з подорожі за пару-трійку днів до початку роботи

Приїхати з аеропорту додому і тут же почати збори контейнера з обідом, бо завтра о сьомій ранку будильник на улюблену роботу? Здається, не найкращий варіант для завершення відпустки. Взагалі-то психологи радять проводити в звичній обстановці хоча б третину відпочинку, але навіть два або три дні після поїздки підуть на користь. Вони допоможуть як зберегти враження, так і перейти до трудових буднів з позитивним зарядом.

5. Підберіть правильну компанію

Здавалося б, все просто: дружина, діти, валіза. Але чи дійсно малюкам підійде тур Азією з декількома переїздами і їх не можна залишити з бабусею і дідусем? А якщо дружини немає, то кого з друзів варто брати в All Inclusive до Белеку? Ми часто думаємо "на автоматі", але підібрати компанію для відпустки можна виходячи з особливостей подорожі - і тоді поїздка стане кращою, і ніхто з мандрівників не буде мучитися.

6. Придумуйте нові заняття

Наш мозок любить, коли все знайоме і затишне, - в стані звичних завдань йому простіше. Але ви-то прямуєте за незабутніми враженнями? Тому обов'язково зробіть у відпустці те, чого ще не робили. Але, звичайно, хотіли. Поплавати з маскою - чудово! Сходити на крокодилячу ферму і подолати страх перед цими хижаками - прекрасно! Не потрібно здійснювати подвиги, але якісь принципово нові заняття у вас мають бути.

7. Налаштуйтеся на відпустку заздалегідь

Ви ж купуєте тур заздалегідь? Ось і морально виявитися у відпустці краще заздалегідь. Це не означає, що в робочий четвер треба надіти плавальні шорти і вчити колег найважливішим фразам турецькою. Мова про те, що розслаблений настрій треба набирати не на другій-третій день подорожі, тим самим втрачаючи їх. Пам'ятайте, що у відпустці вам не треба виконувати план. Хіба що план по відмінним вражень!

Не наполягаємо, що всі сім пунктів мають бути виконані на сто відсотків - у всіх правил є винятки. Але ці маленькі Лайфхаки точно допоможуть наблизитися до тієї самої гарної відпустки.

Вам буде цікаво:

Гарних вихідних: картинки та листівки з побажанням

Доброго ранку, п'ятниці!

Картинки Надобраніч!

Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів
Картинки Кохаю