Привітання українською мовою


Вітання українською мовою 

Протягом року, кожен з нас, так чи інакше, бере участь у великій кількості свят. Ми щорічно відзначаємо День народження, хтось із знайомих пов'язує свою долю шлюбом і влаштовує весілля. Батьки або старші брати чи сестри відзначають річницю весілля. А колеги, друзі, подруги та родичі з завидною регулярністю відзначають ювілеї. Періодично в нашому житті або у знайомих відбуваються важливі події, наприклад, такі як новосілля, народження дитини або її хрещення, закінчення школи, перша зарплата, вихід на пенсію та інші. Крім дня народження, кожен з нас щорічно відзначає ще величезну кількість календарних свят. І на усіх цих святах ми чуємо привітання українською мовою!

Привітання українською мовою

Привітання є невід'ємною частиною будь-якого свята. Існує безліч способів привітати людину зі значущою для неї подією, серед яких прикольні привітання з днем народження українською мовою. Приймати теплі слова в такій веселій формі подвійно приємно!

Близьких друзів завжди хочеться здивувати чимось особливим, тим самим зайвого разу підкреслити значимість цих людей для вас. Саме тому привітання з днем народження подрузі завжди наповнені щирістю, любов'ю і родинним теплом.

Обираючи привітання з днем народження чоловікові, слід пам'ятати про те, що побажання мають зайвий раз підкреслювати важливість, силу та благородство сильної статі. Виявляється, що не тільки жінки "люблять вухами"!

Привітання з Днем народження

День народження – свято зі своїм особливим настроєм, значенням, традиціями та історією! Тисячі років тому друзі та рідні збиралися у Іменинника в день його народження, тому що, згідно з язичницькими віруваннями, саме цей день щорічно символізував перехід зі світу предків до світ живих, і злі духи могли вкрасти душу людини. Вважалося, що єдиний спосіб уберегти Іменинника – це добрі слова побажань і привітання, а також ритуальні дари (подарунки).

Вітання з Днем народження українською мовою

Привітання з Весіллям

У старі добрі часи весілля було яскравою, веселою, запальною виставою, грою. На весіллі завжди звучало багато пісень, жартів, було багато пустощів, конкурсів, тостів, привітань та побажань. Зараз, коли весілля святкують частіше всього в будинку, в банкетних залах, кафе, ресторанах, побажання, тости та привітання покликані привносити у весільну виставу ігрове починання.

Привітання з Новим Роком

Новий Рік – це наочікуваніше та казкове свято, свято, коли хочеться вірити в чудеса, вірити в казку і дарувати цю казку своїм рідним та близьким. Напередодні Нового року дуже важливо нікого не забути привітати, знайти для кожного красиві слова та вірші. Ми зібрали велику кількість привітань до Нового року, які припадуть до душі, для чоловіків та жінок, родичів та знайомих, коханих та друзів, колег та начальника.