Ігри дружба дівчат з Еквестрії

 Повторюй Райдужний рок  Крута одягалка дівчат Еквестрії  Стиль Рейнбоу Деш Райдужний рок
Повторюй Райдужний рок Крута одягалка дівчат
Еквестрії
 
Стиль Рейнбоу Деш
Райдужний рок
 
 Кришталевий вартовий Твайлайт Спаркл  Арія Блейз  Вагітна Твайлайт Спаркл
Кришталевий вартовий
Твайлайт Спаркл
 
 Арія Блейз Вагітна Твайлайт
Спаркл
 

Попередня 1 2 3 Наступна Остання

Звідки взялися дівчата Еквестрії і куди поділися поні?

Дружба дівчат ЕквестріїЦе питання виникає відразу при погляді на афішу мультиплікаційної повнометражки та ілюстрації до Дівчат з Еквестрії. Дійсно, що ж сталося? Чому з маркою My little pony красуються нехай і чарівні і так схожі на головних персонажів, але, тим не менш, дівчата?

Не варто переживати та обурюватися! Замість цього краще стати помічником для Твайлайт у важливій та ризикованій місії. Тільки уявіть, якщо ви здивувалися її теперішньому образу, то як себе почуває вона, опинившись на двох людських ногах та без свого магічного рогу? Адже раніше з людьми вона не була знайома, а тепер змушена знайомитися з цими дивними створіннями.

Захоплююча пригода

Як же потрапила Твайлайт Спаркл на нашу планету? Витоки цієї історії сягають корінням в глибоку старовину. До того, як наша героїня стала ученицею принцеси Селестії, принцеса виховувала Сансет Шиммер. Остання відрізнялася пихатою та надмірно гордовитою і навіть скандальною вдачею. За всіх талантів, терпінням ця поні похвалитися не могла. Навчання здавалася їй занадто стомлюючим заняттям. У гонитві за легким успіхом вона відмовилася робити уроки та почала шукати безчесні, але дієві та переможні способи. У підсумки вона переступила межі чарівного дзеркала, яке доправило її до іншого всесвіту, а портал був закритий на тридцять років.

Селестія намагалася не втрачати надії, що підопічна усвідомлює свою помилку, і не знищила магічний предмет. А маленька злочинниця повернулася, але для того, щоб зробити дію ще більш підступну. Шиммер викрала корону принцеси, підмінивши її третьосортною підробкою. Злодіяння помітили не відразу, а тунель закрився б ще на три десятиліття.Сансет Шиммер з Еквестрії

План майже вдався, але злодійка випадково зіткнулася зі Спайком і розбудила наставницю. Зав'язалася бійка, але негідниця примудрилася втекти з цінним артефактом. В іграх дружби дівчат з Еквестрії вам доведеться добути пропажу і повернути гармонію на землі. Твайлайт не дозволили взяти собі на підмогу своїх друзів. А без них призвичаїтись до нової обстановки, без звичних копит, замість яких з'явилися пальчики, та довгастої мордочки, заміненої на личко, неймовірно складно. Але дівчинка зустріла товаришів, які так схожі на тих, які залишилися на батьківщині.

Завдяки виключно щирої дружби можна досягти успіху в битві, яка буде страшнішою за сутичку з драконом, - у шкільному конкурсі на звання першої леді Осіннього балу. Цей титул багато років поспіль діставався – вгадайте, кому? – підступній Сансет, жорстоко керуючої однокласниками на свій розсуд.

Поні в будь-якій ситуації – поні!

Рейнбоу Деш з ЕквестріїЯк би не експериментували аніматори та доля з виглядом маленьких конячок, вони все продовжують залишатися чарівними. В іграх дружби дівчат з Еквестрії ви переконаєтеся в цьому. Очі у них такі ж великі та сяють добром, а тому зворушливо виглядають на личках дівчаток. А здатність знаходити вихід у будь-яких незрозумілих обставинах допомагає Твайлайт та Спайку набагато швидше, ніж дозволяють обставини.

І основний секрет дійових осіб – вміння підтримувати дружні взаємини при всіх негараздах. Так, подружки залишилися вдома, але і тут вдалося знайти друзів, готових зануритися у будь-які негаразди заради високої мети. Беріться за проходження ігор дружби дівчат Еквестрії та підтримайте симпатичних прибульців!

Як народився сюжет та персонажі дівчат Еквестрії?

Ідею оригінального відгалуження від сюжетної лінії мультика про поні запропонувала компанія Hasbro, яка займається виробництвом іграшок. Дизайнери цього передового холдингу запланували нову лінію – життєрадісних дівчат з неймовірною схожістю на героїнь з анімашки Friendship is Magic! Природно, такий крок продумувався ретельно. Ляльки дівчат з Еквестрії, а також їх доля стали дзеркальним відображенням мультиплікаційних подій.Флатершай

Творчість цим не обмежилася, і творці вигадали реальне життя та авантюри для цих істот. Погодьтеся, така задача для мультиплікаторів – справа дріб'язкова. А тому персонажі унікальної екранної версії гри дівчата Еквестрії цілком відповідали попереднім.

Тепер вони відвідують навчальний заклад, працюють над домашніми завданнями, базікають на перервах – зовсім, як ми. Тобто, дружба здатна творити дива не тільки у казкових володіннях, але і в нашому житті, достатньо просто по-справжньому бажати цього! Досі не розумієте, як таке може статися? Тоді негайно запускайте ігри та втілюйте мрії! Ми знайшли для вас найбільш цікаві одягалки, бродилки та багато іншого про дружбу дівчат з Еквестрії, тож розваги обіцяють масу цікавого та пізнавального.