Як назвати дитину

Як назвати дитинуПроцес вибору того як назвати дитину може бути нелегким. У доповнення до варіантів, які ви обмірковуєте, ваші друзі та родичі будуть пропонувати свої – хочете ви того чи ні.

Немає жодного правильного чи неправильного способу, як обрати ім'я для вашої дитини. Найбільш важливим фактором є  один єдиний - обрати ім’я, яке вам подобається.

Зрештою, ваша дитина буде рости з будь-яким ім'ям, яким ви її назвете. Нижче наведено кілька речей, які варто враховувати, якщо ви замислились на тим, як назвати дитину.

Звучання імені

Подумайте, як ім'я буде звучати, коли ви кличете своїх дітей: це приємно чути, чи це звучить суворо? Чи має воно поєднуватися з вашим прізвищем?

Деякі батьки вважають, що для тих, хто має довге прізвище, краще обирати більш коротке ім’я, в той час як інші вважають навпаки. Деякі люди намагаються назвати дитину, поєднуючи ім'я, яке закінчується на голосну з прізвищем, яке починається з приголосної.

Також дехто намагається уникнути обираючи ім'я, яке римується з прізвищем, наприклад Олена чи Мілена з прізвищем Зелена. Також не варто обирати кумедні чи специфічні поєднання, наприклад Василій Гуляй – Гуляй Вася або Анастасія Швидка – Швидка Настя. Заради вашої дитини, варто пропустити подібні каламбури, навіть якщо зараз вони здаються вам оригінальними та кумедними, то пізніше, подібне поєднання може здатися не таким вже й вдалим, особливо, коли ваша дитина - підліток.
Не забувайте і про поєднання імені та по-батькові. Вимовляйте вголос всі поєднання, уникаючи тих, які важко вимовити, наприклад, В’ячеслав Владиславович, Уляна Іллінічна чи Георгій Ігоревич

Назвати дитину унікальним ім’ям

Багато батьків хочуть знайти унікальне ім'я, яке буде вирізняти їх дитину серед інших. Але іноді вкрай незвичайне ім'я може принести дитині багато непотрібної уваги. Варто також подумати про можливі помилки у вимові, щоб переконатися, що ваша дитина не буде змушена довічно виправляти своє ім’я, після його невірної вимови іншими.

Обираючи як назвати дитину, звертайте увагу на ініціали

Розмірковуючи над тим, як назвати дитину, яке ім’я їй підібрати, варто звернути увагу на ініціали. Наприклад, звичайне ім’я Марія для дівчинки, в результаті якого вийде Черненко Марія Олегівна (Ч.М.О) може викликати появу прикрих прізвиськ для неї в школі. Також не варто давати дитині ім’я, яке починається на літеру Є, якщо ваше прізвище Бут, бо табличка на дверях вашого кабінету може стати приводом для жартів. Хоча, Євгену Миколаєвичу Буту це не завадило стати відомим українським інженером, доктором технічних наук, все ж у нас жорстокий час, мабуть не варто вашій дитині обтяжувати життя необов’язковими складнощами.

У будь-якому випадку остаточне рішення приймати саме вам, батькам. І якщо у вас виникло непереборне бажання назвати дитину якимось певним ім’ям всупереч всім умовностям та правилам, то просто зробіть це, взявши всю відповідальність на себе!
Якщо ж ви досі ніяк не можете зробити остаточний вибір, спробуйте почитати характеристики та значення імен для дівчаток, або зверніться до церковного календаря жіночих імен.

Українські жіночі імена

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я