Прикольні листівки з Новим роком 2022

 

Прикольні привітання з Новим роком 2022

Прикольні картинки з Новим роком українською мовою

 

Картинки прикол з Новим роком тигра

 

Прикольні листівки з Новим роком 2022 українською

 

Листівки з Новим роком тигра

 

Приколи з Новим роком 2022

 

Прикольні привітання з роком тигра 2022

 

Красиві картинки з Новим роком 2022

 

Прикольні привітання з роком Водяного тигра 2022

 

Красиві привітання до Нового року

 

Картинки смішні з Новим роком українською

 

Смішні листівки з Новим роком 2022

 

Прикольні поздоровлення з 2022 роком

 

Прикольні картинки 2022

 

Поздоровлення з 2022 роком

Прикольні факти про Новий рік

У якій країні одного разу транслювали торішнє новорічне звернення лідера?

31 грудня 1986 року німецький телеканал ARD помилково транслював торішнє новорічне звернення канцлера Гельмута Коля. Правильне звернення глядачам показали лише 1 січня.

Де можна зустріти Новий рік тричі за одну годину?

Через те, що тільки частина австралійських штатів та територій переходить на літній час, у цей період майже кожен регіон живе за відмінним від сусідніх часом. Тому в кількох місцях, які є точками перетину кордонів трьох регіонів, можна зустрічати Новий рік тричі за одну ніч, просто роблячи кілька кроків у той чи інший бік.

Що роблять безліч напівголих чоловіків у японському храмі під час зустрічі місячного Нового року?

У храмі Сайдайдзі у японському місті Окаяма зустріч місячного Нового року супроводжується незвичайною церемонією. У темну кімнату набивається безліч напівголих чоловіків в одних пов'язках на стегнах, які борються за право знайти ароматизовані палички, кинуті у бійку священиком храму.

У якій країні Санта-Клаус має окремий поштовий індекс?

Дитячі листи з адресатом на кшталт «Санта-Клаусу на Північний полюс» зачасту нікуди не доходять. Поштова служба Канади надала Санті індекс, який співзвучний з його загальновідомим сміхом: H0H 0H0. На кожен позначений ним лист спеціальний підрозділ служби пише відповідь.

Звідки пішла традиція вбирати ялинку

Традиція вбирати ялинку прийшла до нас із Німеччини. Стародавні племена вірили, що на деревах живуть потойбічні істоти, яких треба задобрювати. Щоб зими були не морозні, рік не голодний, справи вдавалися, було прийнято прикрашати ялинку різними плодами та ласощами. Жерці здійснювали обряди на залучення здоров'я, благополуччя та удачі.

Як у давнину прикрашали ялинки в Європі

У Європі прикрашали ялинки кольоровими клаптями та плодами. Священик Мартін Лютер прославився тим, що напередодні Різдва побачив ялинку, прикрашену інеєм, а сніг на її маківці нагадав йому зірку. Він пов'язав побачене з біблійною історією про Віфлеємську зірку. Прийшовши додому, він прикрасив свічками дерево, де вогонь від свічок символізував зірки.

Чому у Радянському Союзі забороняли ялинки

У Радянському Союзі заборонили ставити ялинки. Вважалося, що прикрашена ялинка – атрибут Різдва, а отже, частина релігії. Жовтнева революція скасувала все, що пов'язано зі святкуванням Нового року. З кінця 1920 року ялинка була під забороною. Повернули «новорічну красуню» лише 1936-го року. Прикрашали тоді ялинку гірляндами з кольорового паперу, мішурою, прапорцями, яскравими кулями та іграшками.

Також на нашому сайті ви можете первірити сумісність знаків Зодіаку та сумісність за Східним гороскопом. Щастя Вам у Новому році! 

Вам сподобаються: