Сумісність знаків зодіаку

Сумісність знаків зодіаку онлайнВ Індії існує традиція: перед вступом у шлюб наречений і наречена замовляють свій гороскоп сумісності. При цьому несприятливе поєднання знаків зодіаку здатне навіть зруйнувати весілля: висновок астролога є мало не офіційним дозволом на шлюб! Що ж стосується європейського зодіаку, то тут, звичайно ж, не все так суворо. Більше того, навіть найнесприятливіший гороскоп навряд чи варто вважати вироком, адже зірки, як відомо, схиляють, але не зобов'язують.

Найбільш поширена причина розлучень – «не зійшлися характерами». Якби майбутні партнери перевірили перед початком стосунків свою сумісність зодіаків, можливо розлучень було б менше. Адже багато знаків зодіаку буквально створені одне для одного, а відносини інших спочатку будуть нелегкими.

Звичайно ж, серцю не накажеш і приймати рішення, грунтуючись лише на сумісності зодіаків необачно, але і знання ці зовсім не будуть зайвими, адже деякі моменти відносин можуть стати більш очевидними та зрозумілими. Так само можна використовувати наш гороскоп сумісності зодіаків для налагодження гармонійних стосунків усередині сім'ї, з колегами по роботі та для організації спільного бізнесу.

 

 

Звичайно ж, зодіакальний гороскоп сумісності не зможе повністю розкрити всю глибину взаємин партнерів, але підказати якісь витоки майбутніх вчинків, характерів зможе. Можливо гороскоп сумісності зодіаків зможе застерегти Вас від відносин з тим чи іншим знаком зодіаку, або, навпаки, підштовхнути до нього.

Цікаво буде порівняти Ваші власні спостереження з тим, що підкаже Вам гороскоп. Дуже часто буває, що те, що Ви розумієте на інтуїтивному рівні, сумісність знаків зодіаку допоможе Вам сформулювати для себе більш виразно. Ви легко можете використовувати результати гороскопу не тільки для визначення любовних поєднань знаків зодіаку, але і для того, щоб краще зрозуміти своїх дітей і батьків. Справжня любов подолає будь-які перешкоди, а гороскоп сумісності підкаже, чого чекати від майбутніх відносин і до чого варто підготуватися! Удачі і нехай зірки Вам допомагають!

Гороскоп сумісності знаків зодіаку

Сумісності знаків зодіаку

Введіть Вашу дату народження (дд мм рррр)
день
місяць
рік

Введіть дату народження партнера (дд мм рррр)
день
місяць
рік


Після зміни введених данних, для отримання результату треба натиснути на кнопку "Почати" двічі.

Існує повна сумісність між деякими знаками зодіаку, але чи створять люди, народжені під цими знаками, міцний союз? Відповідь: «Так, але...»

Взаємовідносини існують, насамперед, між самими людьми, а не між знаками.

Тут доречно нагадати, що неправильно вірити в систематичну гармонію між деякими знаками, в той час як деякі інші знаки примушені навіки ненавидіти один одного.

Це одне з кліше, пов'язане з астрологією.

Складна сутність різних мотивацій, почуттів і бажань кожного з нас і та згода, якої ми бажаємо досягти у відносинах, може виразитися у взаємодоповнюваності або в протиставленні різних знаків зодіаку.

Вам буде цікаво:

Ворожіння онлайн на хлопця гральними картами

Поєднання знаків зодіаку

Не треба забувати, що астрологи створили зодіак, слідуючи нашій натурі.

Тому гра сполучень між характерами, а значить, між знаками зодіаку, буває іноді очевидною і безперечною, але іноді і тонкою, парадоксальною та непростою.

Наприклад, у людини, народженої під сонячним знаком Лева, з Венерою (планетою, правлячої любов'ю) в знаку Рака або Діви особисте життя буде значно відрізнятися від іншого Лева, у якого Венера в Близнюках або Терезах.

Обидва будуть вести себе, як типові Леви, але перший з них буде виявляти свої почуття швидше як Рак або Діва, а інший - як Близнюки або Терези.

Отже, наш Лев, який з точки зору астрології знаходиться в гармонії зі знаками Вогню, як і він сам, Овном або Стрільцем, буде відчувати схильність до Раку або Риб (знаків Води), якщо в його карті народження Венера знаходиться в знаку Рака; до Тельця або Діви (знаків Землі), якщо Венера перебуває в знаку Діви; до Близнюків, Терезів або Водолію (знаків Повітря)

або до Лева, якщо Венера перебуває в знаках Близнюків або Терезів.

Симпатія між знаками зодіаку

Взаємовідносини між знаками - один з найцікавіших розділів астрології, з якою вам захочеться познайомитися ближче.Поєднання знаків зодіаку

Існує базовий рівень привабливості між сонячними знаками, який ґрунтується на загальних для них елементах (стихіях), і саме з цього ми почнемо.

У тріаді Вогню - Овни в захопленні від Лева, а Леви спостерігають за Стрільцями, які, на їхню думку, заслуговують найкращого.

Стрільці ж, у свою чергу, закохуються в Овнів, які їх приваблюють, і намагаються завоювати їхні серця. Хоча існує ймовірність того, що Стрілець може закохатися і в Лева, якого захоче підкорити і приручити.

Лев може згорати від пристрасті до Овна, а ось Овен навряд чи встоїть перед чарами Стрільця.

Їх любов палатиме вогнем і пристрастю.

Взаємини і шлюби між ними - бурхливі, полум'яні, теплі і лагідні, з вивертанням почуттів навиворіт.

У тріаді Землі - Телець займеться пошуками і знайде свою Діву, яка буде почувати себе захищеною поруч із логічним і міцним Козерогом.

Козеріг же полюбить спокій та практичність Тельця, хоча не виключено, що його зачарує витончена і чарівна Діва, яка може прив'язатися до сентиментального Тельця.

Останній насолодитися покорою і турботою Козерога, що забезпечує йому душевний спокій і матеріальну захищеність.

Такі відносини будуть сильними і міцними, вони в змозі витримати натиск життєвих незгод, бо є спорідненість душ заснована на спільних інтересах і непохитній вірності.

Що таке тріада

У зодіакальній системі тріаду утворюють три знаки однієї стихії (елемента):

Овен, Лев, Стрілець - Вогонь;

Телець, Діва, Козеріг - Земля;

Близнюки, Терези, Водолій - Повітря;

Рак, Скорпіон, Риби - Вода.

Кожен з трьох знаків, що мають загальний елемент, відчувають прихильність до двох інших знаків.

Доповнюючи один одного, разом вони дають нам можливість уявити цілісну картину тієї чи іншої стихії.

У тріаді Повітря Близнюки часто виявляють, що потрапили в капкан до Терезів, яких приваблює вільний дух і суперечливість натури Водолія.

Його самого ж приваблює безсердечна особистість Близнюків.

Однак Водолій може повною мірою оцінити моральність і двоїсту натуру Терезів.

Терези часто вражаються гнучкому і яскравому розуму Близнюків, яких спокусить незалежний характер і оригінальні ідеї Водолія.

І, нарешті, в стихії Води той, хто народився під знаком Раку, буде мріяти про схильного до пристрастей та з честолюбними задумами Скорпіона, а Скорпіона можуть засліпити емоційність і інтуїція Риб, тоді як Рибам припадуть до серця чуттєві і по-материнськи м'які Раки.

Хоча тих же самих Риб дуже часто спокушає і притягує, мов магнітом, таємничий Скорпіон.

У той же час Скорпіон може відчути, як Рак поповнює енергію, а Рак знайде настільки потрібну йому ніжність і м'якість у плавцях Риб.

Безумовно, це ідеальні відносини , але подібна привабливість дійсно існує.

Сумісність знаків зодіаку

Вони розуміють, допомагають і підтримують один одного. Це:

Овен і Близнюки,

Телець і Рак,

Близнюки і Лев,

Рак і Діва,

Лев і Терези,

Діва, Скорпіон,

Терези і Стрілець,

Скорпіон і Козеріг,

Стрілець і Водолій,

Козеріг і Риби,

Водолій і Овен,

Риби і Телець.

Вони ігнорують і уникають один одного або ж згодом пристосовуються до спільного життя. Це:

Овен і Рак,

Телець і Лев,

Близнюки і Діва,

Рак і Терези,

Лев і Скорпіон,

Діва, Стрілець,

Терези й Козеріг,

Скорпіон і Водолій,

Стрілець і Риби,

Козеріг і Овен,

Водолій і Телець,

Риби і Близнюки.

Вони люблять і цінують один одного і знаходяться в гармонії:

Овен, Лев і Стрілець;

Телець, Діва, Козеріг;

Близнюки, Терези і Водолій;

Рак, Скорпіон і Риби.

Відштовхують, або приваблюють один одного. Це:

Овен і Терези,

Телець і Скорпіон,

Близнюки і Стрілець,

Рак і Козеріг,

Лев і Водолій,

Діва і Риби.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби