Готуємо суші

Ігри Кухня

 Кішка Анжела готує їжу  Папа Луи 2: Атака гамбургерів  Сара готує шоколадний торт
 Анжела готує їжу Папа Луї 2: Атака
гамбургерів
Сара готує шоколадний
торт
 

Гра Готуємо суші

Гра Готуємо сушіЩе одна унікальна гра з невимовною значимістю та користю представлена сьогодні для кожного, хто любить не просто грати, у віртуальні додатки, а намагається витягувати з них цінну інформацію та практичний досвід. Ви коли-небудь готували суші-роли? Я ні, тому мені було дуже цікаво не тільки помилуватися на цей неповторно правильний та доступний процес приготування цих неймовірно смачних страв, а й власноруч навчитися їх готувати, нехай навіть у віртуальній версії. Тому я рекомендую всім, хто ще не вміє створювати чудові суші неодмінно взяти участь у цьому унікальному процесі, щоб не тільки навчитися для себе виготовляти, а й допомагати своїм друзям та батькам у сервіровці святкового столу до будь-якого свята. Отже, приступаємо з упевненістю, що у нас все вийде відмінно, якщо ми будемо уважні до підказок гри. Вивчіть інструкцію і починайте.
Насамперед вам необхідно взяти ті продукти, з якими хочете мати справу. Але ви маєте усвідомити для себе одну істину, щоб ви відчули цей солодкий та вишуканий смак суші, ви маєте неодмінно використовувати ніжне м'ясо лосося, а також огірок та крабові палички. Останні інгредієнти вам треба нарізати рівними тонкими смужками. Слідуйте за вказівною стрілкою, і ви зможете зробити смужки однакового розміру. Це найголовніша умова для якісного приготування ролів. Також ви маєте використовувати листя норі. На нього позкладіть начинку для суші та рис. Щоб у вас вийшло, як у справжніх японських ресторанах, використовуйте бамбуковий килимок, який допоможе вам надати форму ролів.
Після того, як продукти будуть розкладені та згорнуті в один рулет, його потрібно розрізати однаковими порціями, а зверху покласти шматочок лосося. Ось і все, страва приготована і красиво викладено. Просто залишається милуватися побаченим і бажати з’їсти його у реальному житті.