Папа Луї 2: Атака гамбургерів

Ігри Кухня

 Папа Луї 3: Атака морозива  Новорічна кухня Сари  Готуємо фруктовий салат
Папа Луї 3: Атака
морозива
 
 Новорічна кухня Сари  Готуємо фруктовий салат

Гра Атака гамбургерів

Гра Атака гамбургерівПапа Луї та його клієнти знову потрапили у біду, ворог не залишає спроб зруйнувати його бізнес, але наш головний герой буде намагатися з усіх сил, щоб його відвідувачі все одно залишилися задоволені. У грі папа Луї 2: атака гамбургерів, вам потрібно буде пройти квест з цікавих міні ігор, які зроблені в різних стилях.

Геймплей гри папа Луї 2: Атака гамбургерів

На початку гри ви можете обрати за кого ви будете грати за Марті або за Риту, які є працівниками кафе папи Луї. Вони починають свій день з обслуговування клієнтів, роблячи їм безкоштовні гамбургери. Справа в тому, що це безкоштовний бургер-день в кафе папи Луї. Раптом до кафе заходить загадковий чоловік, який створює величезний вихор. Цей вихор починає поглинати всіх клієнтів, а їжа перетворюється на агресивних мутантів.

Настав ваш час. Ваше завдання полягає в тому, щоб граючи за Марті або Риту, повернути всіх клієнтів та покласти край цьому безладу, хаосу, стрибаючи всередині вихору і б'ючись з лютими продуктами у дивному світі.

Нові рівні гри папа Луї 2

Місія гри полягає в проходженні дивного світу, сповненого живої та агресивної їжі, з якою ви маєте боротися, щоб повернути папу Луї та викрадених клієнтів. Коли ви рятуєте клієнтів, то вони можуть бути використані вами у грі, щоб протистояти атаці гамбургерів. У кожного з клієнтів є свої унікальні здібності, за допомогою яких вони можуть битися з їжею.Гра папа Луї 2

Основний персонаж Марті або Рита має класичну лопатку на початку, з її допомогою можна розблокувати клієнтів. Також в грі Атака гамбургерів додана можливість вражати ворогів, просто стрибаючи на них зверху. Як і в минулих онлайн іграх папи Луї, ви можете відвідувати вже розблоковані рівні для того, щоб знайти приховані предмети чи монети, які були пропущені.

Монстри гри папа Луї 2: Атака гамбургерів

Існує безліч лютих монстрів, на яких перетворив їжу таємничий чоловік. Ці монстри швендяють скрізь, тож будьте готові до того, щоб дати їм гідну відсіч.

Мутанти гамбургери – це смачні гамбургери, які стрибають і рухаються всюди, вони можуть бути дуже небезпечні і їх нелегко перемогти. Справа в тому, що вони складаються з декількох шарів, які треба пробити, перш ніж вони загинуть. Тому будьте впевнені, щоб вразити цих монстрів потрібно використовувати вашу зброю кілька разів.

Також, у дивному світі є безліч злих овочів-мутантів, які можуть вас знищити, тому будьте уважні. Удачі!