Гра готувати морозиво

Ігри Кухня

 Кішка Анжела готує їжу  Папа Луи 2: Атака гамбургерів  Сара готує шоколадний торт
 Анжела готує їжу Папа Луї 2: Атака
гамбургерів
Сара готує шоколадний
торт
 

Гра в якій треба готувати морозиво

Гра готувати морозивоНапевно, немає жодної дитини на планеті Земля, яка б не любила ласувати цим унікальним десертом. Але іноді смаки наших відвідувачів бувають непередбачуваними, так, що іноді ми не в змозі догодити жодним рецептом. Але це не біда, творці гри врахували цей момент. В онлайн грі готуємо морозиво вони запропонували всім бажаючим власноруч створити божественну смакоту та пригостити всіх бажаючих.
А ви, дорогі мої малятка, не бажаєте навчитися, як можна це зробити без зайвих матеріальних витрат? Тоді наша гра до ваших послуг. На табло екрану ви побачите всі необхідні інгредієнти, які будуть задіяні при створенні ласощів. Борошно, яйця, сіль, ванільна есенція, молоко, цукор, вершки та інші продукти до ваших послуг.
Тепер уважно спостерігайте за підказкою стрілки, і все робіть згідно її рекомендацій. Все складіть в одну велику ємність та гарненько збийте міксером до однорідної маси. Потім розфасуйте отриману масу вафельними стаканчиками та прикрасьте згори шоколадною стружкою або просто ягідками та фруктами.