Одягалки на оцінку

 Гра Одягалка принцес на оцінку  Елегантні сорочки  Свято Великодня
Одягалка принцес
на оцінку
 
 Елегантні сорочки  Свято Великодня
 Модні вихідні  Одягалка та зимовий макіяж на оцінку  Кар'єра стиліста на оцінку
 Модні вихідні Одягалка та зимовий
макіяж на оцінку
 
Кар'єра стиліста
на оцінку
 Одягалка Барбі на оцінку  Відпочинок на Гаваях  Одягалка моделі на оцінку
 Одягалка Барбі
на оцінку
Відпочинок на
Гаваях
 Одягалка моделі
на оцінку
 Одягалка феї на результат  Одягалка принцеси Аріель на оцінку  Вперше на подіумі
Одягалка феї
на результат
 
Одягалка принцеси
Аріель на оцінку
 Вперше на подіумі
 Одягни чарівницю  Магічний Хеллоуін  Лоліта - принцеса
 Одягни чарівницю  Магічний Хеллоуін  Лоліта - принцеса
 Пляжна одягалка на оцінку  Улюблені місця Лізи  Одягалка весілля Джини
 Пляжна одягалка
на оцінку
 Улюблені місця Лізи Одягалка весілля
Джини
 Одяг для побачення  Казкова пара  Одягалка на співбесіду
 Одяг для побачення  Казкова пара Одягалка на
співбесіду
 
 10 дівчат з усього Світу  Запам'ятай та одягни  Одягалка Хелоуїн на оцінку
10 дівчат з усього
Світу
Запам'ятай та одягни Одягалка Хелоуїн
на оцінку
 

Попередня 1 2 3 4 Наступна Остання

Ігри одягалки, звичайно цікаві самі по собі, але іноді хочеться дізнатися, наскільки твій смак дійсно хороший, і чи можеш ти насправді створити такий образ, який викличе захоплення оточуючих. За допомогою нашого сайту зробити це зовсім неважко. На цій сторінці зібрані безкоштовні одягалки, за результатами проходження яких гравцю виставляються відповідні оцінки. З їх допомогою можна не тільки добре натренувати свою зорову пам'ять, але й отримати практичні навички в умінні грамотно підбирати елементи одягу, аксесуари, зачіску і макіяж для створення потрібного образу. У всіх одягалках на оцінку саме оцінювання результату відбувається по-різному. Десь результати вашої праці оцінює спеціальне журі, десь оцінки виставляються самою грою автоматично, але те, що об’єднує всі подібні забавки, це те, що результат залежить від вашого смаку, відчуття прекрасного та розуміння головних принципів моди.

Варіанти ігор одягалок на оцінку

Одягалки на оцінку для дівчатокДеякі ігри-одягалки дозволяють експериментувати з різними модними стилями, інші відтворюють певну ситуацію. Користувачеві пропонується подивитися на картинку з зображенням, запам'ятати всі її деталі, а потім відтворити протягом мінімально можливого часу. Чим швидше це сталося, та чим точніше відтворений оригінал, тим вищою буде підсумкова оцінка і показаний результат. Цей процес можна повторювати неодноразово для покращення власних результатів та тренування уваги.
У одягалках на результат існує можливість оперування не тільки елементами одягу, але й аксесуарами, доповненнями, зачіскою та макіяжем. У деяких з них дозволяється зміна фону користувачем, додавання окремих елементів, а також відображення різних емоційних станів персонажа.
Широкий асортимент різноманітних безкоштовних онлайн одягалок включає в себе не тільки ті, де працювати треба з цільним образом, але й такі, наприклад, де проводиться одночасний підбір костюмів для парочки, швидкісне виконання окремих операцій, макіяжу. Представлені тут і ігрові ситуації, супер побачення, літні канікули, зустріч на День Валентина та багато інших не залишать вас байдужими.
Пам’ятайте, що не всі одягалки з оцінкою, які знаходяться на цій сторінці, це ще далеко не всі подібні ігри, які є на нашому сайті. Багато подібних ігор ви зможете знайти і на інших сторінках.

Корисні ігри одягалки на оцінкуОдягалки на оцінку

Крім того, що наші ігри - відмінна розвага, вони несуть і цілком відчутну практичну користь. Де ще ви зможете швидко, без зусиль та витрат навчитися комбінувати речі одна з одною, міксувати стилі та напрямки, поєднуючи непоєднуване, підбирати зачіски, аксесуари та макіяж? У реальному житті таке задоволення коштує чимало, а експерименти, наприклад, з волоссям, взагалі можуть закінчитися трагічно. Відрощувати косу після невдалої стрижки або фарбування доведеться роками. У нашому ж віртуальному світі все просто і безпечно: один клік мишкою для того, щоб вибрати потрібний варіант, і такий же клік, щоб скасувати те, що не підійшло.

Уміння гармонійно поєднувати одяг і аксесуари, відчувати кольори дано не кожному. Вроджене почуття стилю зустрічається дуже і дуже рідко. Свідчення тому: безликість натовпу однакових сірих громадян на наших вулицях. Але є й хороша новина. Стильно одягатися можна навчитися, натренувати, як м'язи або, наприклад, грамотність. Для цього потрібно постійно пробувати, експериментувати, порівнювати результати, знаходити й виправляти помилки.

І навіть коли ти просто розважаєшся, придумуючи героїням найсмішніші і нестравний образи, ти (непомітно для себе самої) вчишся.