Ігри поні дівчата Еквестрії

 Райдужний рок Тріксі  Еквестрія girls фото фініш  Одягалка Еквестрія Сансет Шімер
 Райдужний рок Тріксі Еквестрія girls фото фініш  Одягалка Сансет Шімер
 Поні елементи гармонії  Манікюр Раріті для дівчат  Легенди Вічнозеленого лісу - Рейнбоу Деш
Поні елементи гармонії   Манікюр Раріті Легенди Вічнозеленого
лісу - Рейнбоу Деш
 
 Принцеса Місяць  Магазин солодощів Еквестрії  Дівчата Еквестрії: прибирання у класі
 Принцеса Місяць Магазин солодощів
Еквестрії
Дівчата Еквестрії:
прибирання у класі
 
 Гра поні бродилка  Гонки поні  Гра Дружба це диво
 Гра поні бродилка  Гонки поні  Гра Дружба це диво
 Гра поні креатор 2  Гра Замок поні  Літаюча поні
 Поні креатор 2  Замок поні  Літаюча поні
 Раріті та Спайк в Понівілі  Весільний салон Принцеси Поні  Гра світ поні
Раріті та Спайк в Понівілі  Весільний салон
Принцеси Поні
 
 Світ поні
 Зачіска поні  Барбі доглядає поні  Поні принцеса світу
 Зачіска поні  Барбі доглядає поні  Поні принцеса світу
 Бродилка поні Еплджек  Перукарня поні  Випускний дівчат Еквестрії
 Бродилка поні Еплджек  Перукарня поні Випускний дівчат
Еквестрії

Попередня 1 2 3 Наступна Остання

Країна, де відбуваються події ігор поні дівчата Еквестрії

Історія Еквестрії налічує більше тисячі років. Однак з моменту заснування та до теперішнього часу, коли відбуваються ігри Еквестрія для дівчаток, цією країною правило лише невелике число правителів.

Заснування Еквестрії

Часи Вендіго

Ігри поні дівчата ЕквестріїУ незапам'ятні часи поні не знали про гармонію та жили порізно. Три племені: єдинороги, земні поні та пегаси відкрито недолюблювали один одного. Ворожнеча між ними привернула вендіго — дивних примарних істот схожих на коней. Чим більше тривала ворожнеча між племенами, тим ставало холодніше. Всі поні були змушені відправитися на пошуки нових земель.

Виявивши нові землі кожне з племен оголосило їх своїми. Ворожнеча між племенами нікуди не поділася, а незабаром і нові землі вкрилися кригою. Причиною холодів були вендіго, які харчувалися ворожнечею і ненавистю. Помічники правителів країн об'єдналися разом і сила дружби розтопила кригу у них самих, а потім і у всій країні.

Поні об'єднуються та встановлюють герб Еквестрії на вершині пагорба, що прийнято вважати моментом появи Еквестрії.

Правління двох сестер в ЕквестріїІгри Еквестрія

На запрошення Стар Свирла Бороданя на престол сходять принцеси Селестія та Місяць через їх статус алікорнів. Алікорни володіють рисами всіх трьох рас, що має символізувати єдність поні. Після отримання сестрами міток Стар Свирл звільняється від обов'язків щодо підняття сонця та місяця.

За час правління двох сестер Еквестрія зіткнеться з низкою загроз, у тому числі з Тиреком та Дискордом.

Одноосібне правління Селестії

Коли сестра Селестії, принцеса Місяць збунтувалася, вона стала Нейтмер Мун. Щоб Нейтмер Мун зла не заподіяла її народу, принцеса Селестія за допомогою елементів гармонії заточила свою сестру на Місяці на 1000 років. Коли минула тисяча років про це пророкування дізналася Твайлайт та запобігла катастрофі, знайшовши у Вічнодикому лісі елементи Гармонії та звільнивши від впливу Нейтмер Мун справжню принцесу Місяць.

Істоти, які зустрічаються в іграх поні дівчата Еквестрії

У Еквестрії постійно проживає багато видів розумних істот, однак їх правовий чи громадянський статус зазвичай не розглядається. У тих сюжетах, які цього стосуються, є таке поняття як громадянин Еквестрії, на якого поширюються закони країни та її захист. Основне населення Еквестрії — три раси поні (часто описуються як єдині або головні раси поні): земні поні, єдинороги та пегаси. Кристальні поні живуть майже виключно в Кришталевій імперії, яка є суб'єктом Еквестрії. Статус деяких інших видів поні, згаданих у офіційних творах, зазвичай не ясний: наприклад, не ясно, чи є бетпоні взагалі расою зі своєю культурою та ідентичністю або ж це звичайні поні, службовці принцеси Місяці та набувають такі риси.

Країна ЕквестріяЖителями Еквестрії показані і багато інших, які епізодично з'являються: бики та корови, кози, мінотаври, бізони, осли, мули, олені. У кількох джерелах (наприклад, у коміксовому сюжеті «The Good, The Bad, and the Pony») вони називаються громадянами Еквестрії, мають ті ж права, що й поні, хоча багато з них ведуть зовсім інший спосіб життя. Це контрастує з магічними монстрами, такими як мантікора, химери та морські змії, які ніколи не згадувалися як носії будь-яких цивільних прав у Еквестрії, і відносини поні з ними складалися завжди на особистій основі: агресивних виганяли до Вічновільного лісу або до північних снігів, а мирні, такі як Стівен Магніт та (нерозкриті на той момент) сирени, могли спілкуватися з поні і бувати в їх містах. Ченджлинги та умбри, хоча іноді й називаються поні та живуть на території Еквестрії, зараховуються до магічних загроз.

У драконів та алмазних собак, на відміну від звичайних магічних чудовиськ, є суспільство: в офіційних творах вони грають роль як не скутої законами Еквестрії загрози, так і жителів Еквестрії або власних мирних громад. Прикладом перших є кілька гігантських драконів, а прикладами другого — Спайк, королівство алмазних собак та діаспора драконів.

У Еквестрії зустрічаються представники деяких характерних рас сусідніх країн, зокрема, грифонів — як у вигляді звичайних персонажів, які не виділяються серед поні (грифон-кухар Густав ле Гранд), так і у вигляді представників окремої нації (делегація грифонів на еквестрійській олімпіаді).

Фанатська творчість вносить за необхідності пояснення або доповнення в це недостатньо розкрите представництво. Наприклад, бетпоні, можуть вважатися расою (як у деяких офіційних творах); ченджлинги — претендувати на громадянські права; коні, зебри і яки можуть бути поширені більше, ніж показано у мультсеріалі.

Міста Еквестрії

Понівіль (англ. Ponyville «Поні-село, Поні-містечко») — місто «трьох рас»: тут мирно уживаються земні поні, єдинороги, пегаси та представники деяких інших рас.

Кантерлот (англ. Canterlot Камелот + canter «легкий галоп») — столиця Еквестрії.

Клаудсдейл (англ. Cloudsdale «Хмарна долина») — незвичайне місто, яке знаходиться на небі та побудоване з хмар. У місті проживають переважно пегаси, оскільки вони єдині можуть ходити хмарами без застосування магії.

Мейнхеттен (англ. Manehattan: Манхеттен + mane «грива») — великий мегаполіс, що знаходиться на сході від Еквестрії на невеликому острові та з'єднаний з материком мостом.

Еплуза (англ. Appleloosa: apple «яблуко» + appaloosa «аппалуза» - порода коней з Луізіани) — південне місто в стилі Дикого Заходу.

Філіделфія (англ. Phillydelphia: filly «кобилка» + Philadelphia «Філадельфія»)