Одягалка принцес Діснея

Одягалки для дівчаток

 Одягалка весілля на березі океану  Гра одягалка дівчинки  Одягалка давай одружимося
Весілля на березі океану  Одягалка дівчинки  Давай одружимося

Гра одягалка принцес Діснея

Ви знаєте, що наші прекрасні принцеси живуть у різних частинах земної планети, але іноді вони збираються разом і закочують вечірку з дівочими посиденьками, де веселяться та розважаються на повну. Ось і в нашій грі, Одягалка принцес Діснея, чотири красуні вирішили з'їхатися до однієї з них, бо у Попелюшки день народження і вона схотіла влаштувати святкову вечерю з розважальними заходами. Дівчата призначили місце та день зустрічі і вирішили між собою провести конкурс краси на здобуття найвищого титулу в номінації «Міс захоплення». Але для цього змагання наших лялечок необхідно вбрати у найчарівніший одяг та додати необхідні супутні предмети.
На початку вам слід визначитися в черговості зміни зовнішнього вигляду чарівних осіб. Визначіть черговість серед Попелюшки, Аріель, Білосніжка та Рапунцель у грі – Одягалка принцес Діснея. Потім натисніть на першій принцесі та спеціально для неї з'являться на екрані всі складові компоненти. Починайте з зачіски та змінюйте її цілковито. Перед вами постануть стрижки, серед яких ви зможете приміряти та обрати гідну. Потім переходьте до сукні чи костюма. Їх вдосталь ви знайдете у шафі. Передивіться всі варіанти та знайдіть найчарівнішу сукню, прикрасьте її необхідним кольє та сережками, а на голову помістіть корону або квітку.
Стрункості та граціозності надають зовнішньому образу вдало підібрана пара модних черевичок або босоніжок. Обирайте з наявних варіантів, і ви будете захоплюватися своїм досягненням в моді. Після цього починайте одягати іншу принцесу таким же чином і для неї з'являться індивідуальні дрібнички та зачіски, підбирайте і в цьому випадку все найгарніше та екстравагантне. Тільки прошу, нікому не симпатизируйте, а грайте справедливо, щоб всі чотири принцеси мали приголомшливий вигляд. Гра Одягалка принцес Діснея доставить вам чимало задоволення, приємних хвилин дозвілля та безліч барвистих поєднань і унікальних видів останніх дизайнів сезону.