Одягалка ляльки Барбі

Ігри Барбі

 Бродилка Барбі у школі  Одягалка весілля Барбі  Барбі з принцесами
 Бродилка Барбі у школі  Одягалка весілля Барбі   Барбі з принцесами

Гра одягалка ляльки Барбі

Дві чарівні особам гри Модна катастрофа Барбі мають бути сьогодні на випускному вечорі найчарівнішими особами. І ляльки почали зміну власних рис обличчя. Спочатку все йшло чудово, але потім туш потрапила в очі, тіні розтіклися через сльозинки, які раптом потекли і вся краса розпливлася по обличчям однією чорною масою і всі зусилля стали марними.
Коли дівчата побачили себе в дзеркало, вони зрозуміли, що не зможуть самостійно зробити з себе красунь та вирушили до салону краси за порятунком. А тут скористайтеся всім наявним приладдям і відновіть красу. Дівчата сподіваються тільки на вашу компетентність і практику після модної катастрофи. Спочатку змийте потворний макіяж і зробіть все заново.
Потім приступайте до зачісок. Вимийте волосся від лаку для волосся та зробіть унікальні стрижки з укладанням. Після вам буде треба підібрати шикарні сукні, бо колишнє вбрання було забруднене плямами від туші. Намагайтеся зробити все можливе, щоб виправити ситуацію та підняти настрій дівчат. Гра про модну катастрофу Барбі допоможе лялькам з'явитися на випускному вечорі у найгарнішому вбранні.