Одягалка Сансет Шімер

Ігри дівчата Еквестрії

 Поцілунки дівчат Еквестрії  Одягалка школа Еквестрії  Рок зачіска Пінкі Пай
Поцілунки дівчат
Еквестрії
 
Одягалка школа
Еквестрії
 
Рок зачіска Пінкі Пай 

Гра одягалка Сансет Шімер

Ось і скінчився ще один навчальний рік у школі Кантерлот. Для когось він був першим пробним роком навчання, а для когось останнім. Наприклад, як для наших дівчат гри одягалка Сансет Шімер він став завершальним та незабаром відбудеться випускний вечір, на якому буде прощання з улюбленою школою. І без сумніву наші спокусниці та знайомі чарівниці бажають бути неперевершеними на цій вечірці.
Ви не повірите, але дві з них головна героїня та Твайлайт Спаркл просто заздрять одна одній, тож навіть і на балу вирішили змагатися одна з одною зовнішнім виглядом та чарівністю. Але оскільки легендарна корона дівчат Еквестрії знаходиться в руках Сансет Шімер, давайте допоможемо їй перевершити всі очікування та бути найчарівнішою на цьому святі. Спочатку спробуйте одягнути красуню у чудову бальну сукню, а потім підберіть гарну біжутерію та модну пару черевичок.
Потім приступайте до зачіски, адже це одна з основних частин у зовнішньому вигляді принцес, через яку хлопці сходять з розуму. Тому обирайте на табло найоригінальнішу з них, а потім все оцініть своїм пильним поглядом та отримаєте схвальні погляди гідних цінителів. Будьте першою і неперевершеною у грі про Сансет Шімер.