Рок зачіска Пінкі Пай

Ігри дівчата Еквестрії

 Бродилка поні в Еквестрії  Онлайн Гра Понівіль  Пазл Май Літл Поні
Бродилка поні в Еквестрії  Гра Понівіль Пазл Май Літл Поні 

Гра рок зачіска Пінкі Пай

Сьогодні нашій чарівній героїні гри – Рок зачіска Пінкі Пай належить повністю змінити свій зовнішній вигляд з приводу грандіозної події. Кожен рік у клубі збираються всі її подружки на рок-вечірку. Тому наша дівчинка має бути найкрасивішою та чарівною. Проте їй ніколи зайнятися собою через численні накопичені справи, і вона просить вас допомогти їй та надати всі послуги перукаря, візажиста і стиліста.
Отже, в першу чергу відвідайте з героїнею елітний салон краси та попрацюйте над її обличчям, почистіть його, просочіть бальзамами та кремами, а потім зробіть приголомшливий макіяж, використовуючи останні новинки французької парфумерії. Після цього займіться зачіскою. Ви як найкращий спеціаліст знаєте толк в модних стрижках, тож запропонуйте їй один з чарівних варіантів та прикрасьте його відповідними коштовностями, можна короною.
І тепер останнє, на що від вас очікує героїня нашої захоплюючої забави: вбратися як не можна краще. І до цього процесу вже все готово. Обирайте чудове вбрання та приміряйте разом з дівчиною, красуйтеся перед дзеркалом, уявляючи, що ви перебуваєте в колі кращих друзів та вся увага зайнято тільки вами - єдиною і неповторною красунею в грі рок зачіска Пінкі Пай.