Поцілунки дівчат Еквестрії

 Бродилка поні в Еквестрії  Онлайн Гра Понівіль  Пазл Май Літл Поні
Бродилка поні в Еквестрії  Гра Понівіль Пазл Май Літл Поні 

Гра поцілунки дівчат Еквестрії

Щоб довести свою любов до протилежної статі не обов'язково має супроводжуватись поцілунками та обіймами. Справжня любов - не зітхання на лавці, а присвячене та жертовне ставлення до обранця. Однак наші герої гри про поцілунки дівчат Еквестрії так не вважають. Вони сховалися в кабінеті хімії, подалі від чужих очей з метою насолодитися в довгим поцілунком.
Однак закохана парочка трохи помилилася, думаючи що за ними ніхто не спостерігає. При перших поривах почуттів вони злилися воєдино, і тут же на ігровому екрані з'являється знак, який попереджає про те, що в грі присутні сторонні, тому вам відразу необхідно роз'єднати закоханих та перечекати момент, а потім знову злитися в одному пристрасному пориві почуттів.
Якщо ви будете уважні та будете старанно ставитися до завдання, то отримаєте безліч задоволення від гри. Тому дивіться в обидва не пропустіть і другий знак оклику, який з'явитися на другому рівні, якщо ви успішно впораєтеся з першим. Тут вже буде складніше зберегти поцілунок. Але все ж таки постарайтеся, і ваші герої отримають максимум задоволення та романтично проведеного часу в грі про поцілунки дівчат Еквестрії.