Модні одягалки для дівчат

 Шопоголік у Лондоні  Шопоголік в Голлівуді  Шопоголік в Мілані
 Шопоголік у Лондоні  Шопоголік в Голлівуді  Шопоголік в Мілані
 Гра Модне шоу  Гра Модний бутік 2  Гра Модний показ
 Модне шоу  Модний бутік 2  Модний показ
 Гра Шопоголік модель  Гра Дизайнер одягу  Стиліст для зірок на оцінку
 Гра Шопоголік модель   Гра Дизайнер одягу Стиліст для зірок на
оцінку
 
 Одягалка Школярка Емо  Побачення у кіно  Одягалка аніме
 Школярка Емо  Побачення у кіно   Одягалка аніме
 Одягалка в школу  Одягалка шопінг  Весняна дівчина аніме
 Одягалка в школу  Одягалка шопінг  Весняна дівчина аніме
 Гра Одягалка Малюки  Ельфи та феї  Мій кращий день народження
 Одягалка Малюки  Ельфи та феї Мій кращий день
народження
 Модний шопінг принцес  Стиліст для зірок  Одягалка принцеси аніме
 Модний шопінг принцес  Стиліст для зірок Одягалка принцеси аніме
 Одягалка та макіяж Рапунцель  Одягалка модниці  Нічна одягалка принцес Діснея
Одягалка та макіяж
Рапунцель
 
 Одягалка модниці Нічна одягалка принцес
Діснея

Попередня 1 2 3 4 Наступна Остання

Модні одягалки

Модні одягалки для дівчатМода - це панування якогось стилю в певній сфері в певний час. У цьому розділі ми намагалися зібрати найбільш сучасні модні одягалки для дівчат. Тож ці ігри враховують основні тенденції в одязі та зачісках нашого часу, а не минулого століття. Можливо, якісь з цих ігор надихнуть тебе на створення свого власного модного ансамблю або підкажуть ідею цікавого аксесуара до твого образу. Граючи в модні ігри з цього розділу, ти відчуєш себе справжнім стилістом, здатним підібрати ідеальний одяг для будь-якого типу зовнішності. Модні одягалки також можна використовувати в якості способу продемонструвати свій смак та відчуття кольору і композиції. Серед модних одягалок для дівчат особливо виділяється серія «Ігри шопоголік».

Модна серія одягалок – Шопоголік

Займатися шопінгом – це улюблена справа жінок і дівчат в усьому світі. Витрачати гроші, купуючи собі нове вбрання, сумки, взуття та купу всього іншого красивого та стильного можна в різних містах – в Парижі, Милані, Лондоні та багатьох інших. У цій серії ігор для дівчат, у якості шопоголіків виступають стрункі моделі. Зазвичай на початку гри ви обираєте одну з них, яка відрізняється неймовірною красою та ідеальною фігурою. Обравши героїню гри, ви можете дати їй ім’я, вказати вік та знак зодіаку. Ігри шопоголік
В іграх Шопоголік вашим завданням буде не тільки купувати модні речі та приміряти їх, а ще й виконувати різноманітні завдання. Ці завдання допоможуть вам отримати доступ до нових модних бутиків та магазинів. В першу чергу вам треба буде контролювати кількість грошей на кредитній картці. Модель буде отримувати повідомлення, де буде запрошуватися на шопінг. У цих повідомленнях будуть вказуватися фасони та кольори речей, а також подія, до якої цей одяг буде доречно одягнути.

Скористувавшись навігатором, ви легко зможете знайти адресу бутика та вирушити туди за новими покупками. Після того, як ви знайшли потрібний одяг, ви отримаєте оцінку за виконане завдання. Дуже велика найрізноманітніших завдань викличе захоплення у будь-якої дівчини, яка полюбляє одяг та модні речі. Одягалки Шопоголік не залишать байдужими жодну дівчинку, адже нові фасони, стильні речі, сучасні поєднання кольорів – все це викликає захват у справжньої модниці. Граючи, ви можете стежити за вигідними розпродажами, продавати свої вже куплені речі, та дізнаватись багато нового та цікавого зі світу моди та краси. Ці модні одягалки насичені яскравими кольорами, супроводжуються не менш модною музикою, та і взагалі вся атмосфера цієї серії ігор насичена успіхом, красою та зірковим антуражем. Сподіваємось вам сподобаються одягалки для дівчат, зібрані на цій сторінці.