Паста папи Луї

Ігри Кухня

 Гра готувати морозиво  Готуємо суші  Готуємо помідорну піцу
 Гра готувати морозиво  Готуємо суші  Готуємо помідорну піцу

Гра Паста папи Луї

Паста папи ЛуїПаста папи Луї - це 9-та гра в серії онлайн ігор кафе тата Луї. Дія гри розгортається у місті Порталіні, рідному місті сім'ї Романо. Тепер клієнти можуть чекати в черзі (як це було в попередніх іграх), або відразу ж зайняти своє місце в залі. У цій безкоштовної грі, також з'являється можливість найняти другого працівника (Доан зі штату Юта), який буде приймати замовлення в залі.

Зміст гри паста папи Луї

Станьте шеф кухарем пасти у кафе міста Порталіні! Ви відповідаєте за новітній ресторан папи Луї, в якому будете приймати замовлення, готувати локшину та додавати соуси та начинки, щоб створити ідеальну тарілку макаронів.

Історя пасти папи Луї

Маленький Едуардо робить пропозицію одружитися Ользі і вона відповідає згодою. Доан отримує запрошення на це весілля до Порталіні. Вона намагається знайти вільний номер в готелі Порталіні, але їй кажуть, що вільних місць немає. Зневірившись, Доан знаходить оголошення про номер у кафе папи Луї і відразу ж приймає пропозицію. Отримавши пакет з туристичного агентства та розкривши його, дівчина з жахом розуміє, що вона була зарахована на роботу в один з новітніх ресторанів Луї. У пакеті крім квитка на літак була також уніформа працівника ресторану.

Нові можливості гри

Зал. Деякі відвідувачі можуть відразу пройти до залу та сісти за столик, а Доан, допомагаючи, зможе приймати замовлення, приносячи їх вам із залу.
Тематичне свято одягу.
Регульовані налаштування гучності.
Окремі налаштування музики та звукових ефектів.
Наприкінці міні-ігри тепер будуть відображатися зірки, в кількості виграних призів. Якщо всі зірки будуть заповнені, це означає, що ви виграли всі призи.