Паста папи Луї

Паста папи Луї - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Паста папи Луї

Ігри Кухня

 Гра готувати морозиво  Готуємо суші  Готуємо помідорну піцу
 Гра готувати морозиво  Готуємо суші  Готуємо помідорну піцу

 

Гра Паста папи Луї

Паста папи ЛуїПаста папи Луї - це 9-та гра в серії онлайн ігор кафе тата Луї. Дія гри розгортається у місті Порталіні, рідному місті сім'ї Романо. Тепер клієнти можуть чекати в черзі (як це було в попередніх іграх), або відразу ж зайняти своє місце в залі. У цій безкоштовної грі, також з'являється можливість найняти другого працівника (Доан зі штату Юта), який буде приймати замовлення в залі.

Зміст гри паста папи Луї

Станьте шеф кухарем пасти у кафе міста Порталіні! Ви відповідаєте за новітній ресторан папи Луї, в якому будете приймати замовлення, готувати локшину та додавати соуси та начинки, щоб створити ідеальну тарілку макаронів.

Історя пасти папи Луї

Маленький Едуардо робить пропозицію одружитися Ользі і вона відповідає згодою. Доан отримує запрошення на це весілля до Порталіні. Вона намагається знайти вільний номер в готелі Порталіні, але їй кажуть, що вільних місць немає. Зневірившись, Доан знаходить оголошення про номер у кафе папи Луї і відразу ж приймає пропозицію. Отримавши пакет з туристичного агентства та розкривши його, дівчина з жахом розуміє, що вона була зарахована на роботу в один з новітніх ресторанів Луї. У пакеті крім квитка на літак була також уніформа працівника ресторану.

Нові можливості гри

Зал. Деякі відвідувачі можуть відразу пройти до залу та сісти за столик, а Доан, допомагаючи, зможе приймати замовлення, приносячи їх вам із залу.
Тематичне свято одягу.
Регульовані налаштування гучності.
Окремі налаштування музики та звукових ефектів.
Наприкінці міні-ігри тепер будуть відображатися зірки, в кількості виграних призів. Якщо всі зірки будуть заповнені, це означає, що ви виграли всі призи.