Райдужний рок Тріксі

Райдужний рок Тріксі - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Райдужний рок Тріксі

Ігри дівчата Еквестрії

 Поцілунки дівчат Еквестрії  Одягалка школа Еквестрії  Рок зачіска Пінкі Пай
Поцілунки дівчат
Еквестрії
 
Одягалка школа
Еквестрії
 
Рок зачіска Пінкі Пай 

 

Гра Райдужний рок Тріксі

А ось ця дівчина Еквестрії, про яку бажає нам повідати гра – Райдужний Рок Тріксі, дуже любить виконання пісень репертуару рок-н-рол. На день народження друзі подарували їй квиток на концерт рок групи. І сьогодні дівчина просто не дочекається моменту, коли відправитися на цей захід. Тільки їй дуже потрібні слушні поради щодо відповідного одягу.
Тому дівчата, приєднуйтесь до нас і дайте пару-трійку корисних рекомендацій красуні, в які шати їй вбратися, щоб все відповідало часу та місцю, стилю та моді. Радимо вам залізти до шафи з одягом та обрати яскраві кольори майки та штанів, суконь чи сарафанів. Допоможіть героїні визначитися, що їй буде краще пасувати до лиця.
А тепер сходіть з нею в спа салон та зробіть гідний макіяж. Блискучі тіні та пухнасті вії, пекуча губна помада і яскраві рум'яна перетворять Тріксі. А потім займіться зачіскою. Адже і вона теж має відповідати стилю Райдужного року. Тож вибір за вами. Тепер залишилося додати декілька аксесуарів і все буде в ажурі у грі Райдужний Рок Тріксі. Дійте сміливіше і у вас вийде створити унікальну персону.