Райдужний рок Тріксі

Ігри дівчата Еквестрії

 Поцілунки дівчат Еквестрії  Одягалка школа Еквестрії  Рок зачіска Пінкі Пай
Поцілунки дівчат
Еквестрії
 
Одягалка школа
Еквестрії
 
Рок зачіска Пінкі Пай 

Гра Райдужний рок Тріксі

А ось ця дівчина Еквестрії, про яку бажає нам повідати гра – Райдужний Рок Тріксі, дуже любить виконання пісень репертуару рок-н-рол. На день народження друзі подарували їй квиток на концерт рок групи. І сьогодні дівчина просто не дочекається моменту, коли відправитися на цей захід. Тільки їй дуже потрібні слушні поради щодо відповідного одягу.
Тому дівчата, приєднуйтесь до нас і дайте пару-трійку корисних рекомендацій красуні, в які шати їй вбратися, щоб все відповідало часу та місцю, стилю та моді. Радимо вам залізти до шафи з одягом та обрати яскраві кольори майки та штанів, суконь чи сарафанів. Допоможіть героїні визначитися, що їй буде краще пасувати до лиця.
А тепер сходіть з нею в спа салон та зробіть гідний макіяж. Блискучі тіні та пухнасті вії, пекуча губна помада і яскраві рум'яна перетворять Тріксі. А потім займіться зачіскою. Адже і вона теж має відповідати стилю Райдужного року. Тож вибір за вами. Тепер залишилося додати декілька аксесуарів і все буде в ажурі у грі Райдужний Рок Тріксі. Дійте сміливіше і у вас вийде створити унікальну персону.