Світ поні

Ігри дівчата Еквестрії

 Гра поні креатор 2  Гра Замок поні  Літаюча поні
 Поні креатор 2  Замок поні  Літаюча поні

Гра світ поні

Гра для дівчаток Світ поніБезкоштовна гра "Світ поні" за мотивами мультсеріалу "Дружба це диво" дозволяє кожному бажаючому створити свій власний мультиплікаційний фільм, ставши в ньому сценаристом та режисером.
Наприкінці можна додати музику та насолоджуватися цим мінімультфільмом. А за бажання в цій грі є можливість роздрукувати та повісити на стіну, що особливо порадує шанувальників серіалу про поні.
Грайте в чудову безкоштовну дитячу гру з конячками поні, створіть свою унікальну картинку з красунями!

Як грати у Світ поні

На самому початку гравцеві пропонується обрати місце для майбутнього "мультфільму" Май Літл Поні. Це може бути затишна галявина, містечко біля сходів палацу або затишне кафе-кондитерська.
Далі з восьми персонажів можна вибрати кілька вподобаних та розмістити їх на встановленому тлі. А також прикрасити картинку додатковими аксесуарами - квітами, меблями, солодощами і т. д. За допомогою кристалів, розташованих на панелі праворуч можна змінювати розмір, розташування та колір будь-яких предметів.
До речі, поні при цьому рухаються, і кожна з них виконує певні дії.
Управління: керувати своїми діями тут доведеться тільки мишкою, обираючи самих поні та різноманітні декорації для них. Щоб встановити потрібний предмет на вибраний фон, необхідно просто перетягнути його в потрібне місце.