Весільний салон Принцеси Поні

Ігри дівчата Еквестрії

 Гра поні креатор 2  Гра Замок поні  Літаюча поні
 Поні креатор 2  Замок поні  Літаюча поні

Гра весільний салон Принцеси Поні

Весільний салон Принцеси ПоніВесілля райдужних поні – подія, до якої потрібно дуже ретельно підготуватися. Особливу увагу треба приділити вбранню нареченої Поні, не забуваючи жодної дрібниці. З чого воно може складатися?
Звичайно, спідниця – одна або кілька, зі шлейфом або без. Оборочки, квіточки, коштовності nf навіть зірки з неба готові прикрасити наречену. І пояс, і корсаж, і парадні крила або копита – все входить у набір! Але найголовніша, перша прикраса кожної маленької конячки – це розкішний довгий хвіст та шовковиста грива, з яких можна зробити багато зачісок. Банти, вінки та фата доповнять образ нареченої Поні, і жоден маленький кінський принц не зможе відвести очей від своєї красуні.
Тільки не дуже захоплюйтеся змішуванням стилів та фарб – ви ж створюєте весільну сукню, а не опудало?

Як грати у весільний салон Принцеси Поні

Поні перед вами на ігровому полі. Все вбрання, зачіски та прикраси – ліворуч, розсортовані за відділами. Щоб обрати потрібний фасон, клікніть на ньому – він автоматично з'явиться на нареченій. Якщо потрібно змінити колір, у правому верхньому кутку гардероба є два кольорових віконця. Натиснувши на чорні куточки віконець, відкриєте палітру фарб, де можна вибрати більше 250 відтінків для одягу та деталей.
Якщо вам не подобається, як «сидить» на Поні одяг – натисніть на порожній квадрат в гардеробі, та поверніть деталь на місце. Пам'ятайте, що ноги у Поні чотири, і взуття на передні та задні копита підбирається окремо.
Коли вбрання готове, можна роздрукувати весільне фото або зберегти його на своєму комп'ютері, натиснувши на відмітку праворуч знизу.
Втомилися від примірок? Кнопка «Перемішати» подарує випадковий вибір вбрання та заряд сміху від несподіваних комбінацій.