Торт Бите скло

Бите скло - смачний і простий у приготуванні торт без випічки. Але десерт цей дуже ефектний і дійсно відображає свою назву. Прозоре желе різноманітної форми красиво виглядає на зрізі, і до того ж, кожен шматочок виглядає по різному, що притягує погляд. Торт бите скло сподобається абсолютно всім.

Торт Бите скло

Інгредієнти

  • Сметана 400 г
  • Молоко згущене 150 г
  • Вода 600 мл
  • Желе ківі 80 г
  • Желе апельсин 80 г
  • Желе вишня 80 г
  • Листовий желатин 12 г

Час приготування: 240 хв

Об'єм: 6 порцій

Кроки приготування торту Бите скло

1. Підготувати все необхідне. Желе можна купити в магазині у вигляді порошку або зробити самостійно з різнокольорових соків і желатину.

Торт Бите скло

2. Висипати пакетики з желатиновою сумішшю до підходящої за розміром мисочки.

Торт Бите скло

3. Залити водою, до того ж, уважно прочитати інструкцію на упаковці і взяти половину зазначеної норми рідини, бо желе повинно дуже добре застигнути. Тут потрібно було 320 мл. води для кожного виду желе, але використовувалося тільки по 160 мл.

Торт Бите скло

4. Залишити для набухання на 30-40 хвилин.

Торт Бите скло

5. Потім підігріти на водяній бані до розчинення кристалів. Не кип'ятити, щоб суміш не втратила своїх властивостей. Процідити через сито, щоб уникнути потрапляння дрібних шматочків нерозчинного желатину. Перелити в просторі ємності, щоб шар був не більше 1,5 см завтовшки.

Торт Бите скло

6. Залишити для застигання в холодному місці на пару годин. Маса має бути дуже пружною. Опустивши посуд на кілька секунд в окріп, перевернути на рівну поверхню.

Торт Бите скло

7. Листовий желатин залити водою і дати набрякнути.

Торт Бите скло

8. До миски викласти згущене молоко, помістити віджаті желатинові пластини. Підігріти пару секунд в мікрохвильовці, щоб желатин розчинився. Перемішати.

Торт Бите скло

9. Сметану збити міксером, вилити отриманий крем до згущеного молока, змішати ложкою.

Торт Бите скло

10. Желе нарізати на довільні шматочки різної форми. Викласти до підготовленої силіконової форми, чергуючи кольори.

Торт Бите скло

11. Вилити на різнокольорові шматочки пару ложок сметанної суміші. Трохи поворухнути желе виделкою, щоб сметана проникла між ними.

Торт Бите скло

12. Потім викласти решту білого крему і залишити для застигання на 3-4 години.

Торт Бите скло

13. Акуратно перевернути на тарілку і відокремити від форми. Якщо вона скляна або металева, потримати в окропі пару секунд. Торт бите скло готовий.

Торт Бите скло

Смачні рецепти, які вам сподобаються: