Барбі 12 танцюючих принцес

Ігри Барбі

 Одягалка Барбі  Барбі - тиждень моди  Барбі і Кен влітку
 Одягалка Барбі  Барбі - тиждень моди  Барбі і Кен влітку

Гра Барбі 12 танцюючих принцес

Барбі 12 танцюючих принцесГра Барбі 12 танцюючих принцес занурює вас у світ танцюючих Барбі. У одного короля було 12 дочок, кожна з яких мала своє хобі – свою улюблену справу, яку вона любила та добре вміла робити. Король вважав, що жодна з них не схожа на справжню принцесу. Але кожна з 12 принцес любила і вміла танцювати. Що сталося далі, ви всі бачили у мультфільмі, а от що буде в нашій онлайн грі..
У цій онлайн грі для дівчаток Барбі 12 танцюючих принцес, вам належить вирішити нелегку задачу. Ця гра допоможе кожному гравцеві розвинути в собі безліч важливих як у віртуальному, так і в реальному житті якостей, серед яких можна виділити уважність, спостережливість, швидкість реакції та багато інших. Бажаємо вам приємного проведення часу в компанії зі знаменитої лялькою Барбі!

Як грати у Барбі 12 танцюючих принцес

Після того, як гра завантажиться на ваших екранах натисніть на кнопку з написом Play, щоб почати її проходження. Потім ви зможете обрати рівень важкості з трьох можливих, тобто всього три з величезної кількості будуть відкриті для вас на даному етапі. Тепер перед вами відкриється обрана картинка, на якій ви зможете бачити Барбі та кілька принцес. Це буде одна з фотографій зроблених на танцювальному балу чи під час тренувань. Розглядати інші фотокартки ви зможете коли пройдете один за іншим всі рівні цієї захоплюючої гри.
Вашим головним завданням тут є пошук замаскованих на кожному кольоровому зображенні деякої кількості цифр. Ті з цифр, які все ще знаходяться на картинці ви зможете побачити в самому низу ігрового поля. Після того, як будуть знайдені всі замасковані елементи ви зможете перейти на наступний рівень і нижня частина ігрового поля спорожніє. Крім чисел клікайте також і на замаскованих серцях за допомогою комп'ютерної мишки.