Барбі принцеса і поп зірка

Ігри Барбі

 Одягалка Барбі  Барбі - тиждень моди  Барбі і Кен влітку
 Одягалка Барбі  Барбі - тиждень моди  Барбі і Кен влітку

Гра Барбі принцеса і поп зірка

Барбі принцеса і поп зіркаПринцеса Барбі сьогодні поп зірка. Ввечері вона зі своїми подругами йде до нічного клубу, де відбудеться її сольний концерт, і вона всіх здивує чудовими піснями та оригінальним зовнішнім виглядом. Принцеса Барбі та поп зірка відіграли чудовий концерт, але весь час, починаючи з підготовки до концерту за ними приглядали професійні фотографи, які зробили чудові, фантастичні фото. Саме з цими чудовими фото вам і доведеться грати.

Як грати у Барбі принцеса і поп зірка

Справа в тому, що у найнезвичніших місцях цих фотокарток сховані літери англійського алфавіту. Вам треба їх знайти за допомогою лупи. Але! Увага! Шукати потрібно лише ті літери, які ви бачити знизу ігрового екрану! Всі інші літери треба ігнорувати, бо інакше вони будуть відбирати ваші життя, які ви знайдете праворуч знизу у вигляді сердечок. Будьте уважні і обережні.
На початку гри ви побачити 4 варіанти фотокарток – оберіть будь-який з них і починайте уважно досліджувати, звертаючи увагу на щонайменші цікаві дрібнички побуту принцеси Барбі і поп зірки – її подруги.